Yarışmalar için oy isteyen arkadaşlar !!

• Konu Sahibi EcinniliBarones

helal olsun sana canimcigim melegin bileginin hakkiyla almis oldu valla ne yalan söyliim oyumu kullandim ama okadar tatli melekler arasinda hangine verdigimi hatirlayamadim sonradan
yalniz hepside birbirinden güzeller masallahallahim nazarlardan korusun insallah:Saruboceq:

acik söyliim yardim melekleri bölümünden girdim oylarimi verdim hepsinede ilk basda topik acanlarada veriyodum ama sonradan bakdim bas edilcek gibi diil profilime yazanlara hic vermedim dogrusu ha topik acilir güzel bi konuyla ilgili seve seve bakiyorum ama onun disinda oy icin bakmiyorum
sizlerede katiliyorum kizlar aslinda oy istemeden bileklerinin hakkiyla almalari daha dogru

ay bende bi animi anlatayim isvicrede bebek dergisi var tuana dogdukdan sonra cok merak salmisdim her ay en güzel bebek yarismasi yapiliyodu aklima soktular resmini yolladim maille 2-3gün sonra geri gelmis :) proffesiyonel cekilen resimleri kabul etmiyoruz diye ben fotograf cekmeye merakloi oldugum icin havuzda bornozuyla pembisler icinde bi yakin cekim yapmisdim onlarda proffesiyonel fotografci cekmis diye kabul etmedilerdi :))))))))))
ha bide kuzucuguma h&m diye bi magaza var ordan mankenlik teklifi geldi :) cok seker diye ben düskünüm onu giyindirip kusatmaya sac bas falan ama kabul etmedim :))))))

ay buarada tsk etmeyi unutdum topigin sahibine cok dogru bi konuya deinmissin canimcigim tsklerrrrra.s.

Malesefkı hala lınkler gelmeye devam edıyor...
Acaba en cok gorunen bı yere mı konsa bu topic...

çok haklısınız arkadaşlar.ben de illallah dedim bu konulardan.EcinniliBarones arkadaşım çok çok sağol ya aynen dediğin gibi kırmayalım diye susuyoruz,gelip tepemize çıkıyorlar ya.bu konuyu dile getirdiğin için...

daha önce bana oy verebilirmisin diyenlere ,oy vermiştim
ama gerçekten cılkı çıktı bunun.
vede bu, gerçekten hak yemek .
verdiğim içinde hata yapmışım.
neyse ,zararın neresinden dönülse kardır.
artık profilime gelen ,hiç bir linke tıklamayacağım.
zaten son dönemlerde de böyle yapıyordum...

şaka gibi aynı arkadaşlardan ayni linkler gelmeye devam ediyor hala...
buna ne zaman bir son vereceksiniz? bende bu topiğin linkini veriyorum.
buyursun gelsinler artık bu kadarına pes doğrusu !!

ay buarada tsk etmeyi unutdum topigin sahibine cok dogru bi konuya deinmissin canimcigim tsklerrrrra.s.
ben teşekkür ederim düşüncelerinizi arkadaşlarım kırılır mantığıyla içinizde tutmayıp söyleme cesaretine sahip olduğunuz içina.s.

Malesefkı hala lınkler gelmeye devam edıyor...
Acaba en cok gorunen bı yere mı konsa bu topic...
evet tekrar tekrar ve tekrar. potansiyel oy olarak görülüyoruz burda paylaşımlarda bulunulan arkadaşlar değil

ben teşekkür ederim arkadaşım umarım bi çözüme ulaşır .umarım sesimiz duyulur:Saruboceq:

gerçekten düşündüm bende hakedenin hakkı yeiyor ve bu suça ortak oluyoruz oy verince.. artık yeter gerçekten inanılmaz bunaldık

şaka gibi aynı arkadaşlardan ayni linkler gelmeye devam ediyor hala...
buna ne zaman bir son vereceksiniz? bende bu topiğin linkini veriyorum.
buyursun gelsinler artık bu kadarına pes doğrusu !!
Kızma cinli :teselli:
Topik çok aşağılarda kalmış,pek uğranan yerde değil şutarafagitti
Bana da gelmiş yine :roflol:

Füsfüsü ben zaten çok severim arada yazışırız bir kelime bile etmedi Defney le ilgili yazıyorum belki oy isteyen arkadaşlara iyi ve güzel örnek olur...

Haaaa bir de satış için de kullanılıyor, o doğru mu acaba:sm_confused:

Şuan bu konuyla ilgili yazarken profilime yine yarışma linki yollandı.şaka gibi:))

evet ya topik ilgi gören bir yere taşınsa moderatör arkadaşlarım bizim konuya bir el atsa çok sevinicem ..

ben artık oy isteyenlere bu topiğin linkini atıyorum sizlerde yapın arkadaşlar..

çok haklısınız arkadaşlar bence de.
haksızlık gerçekten bu.
anneler nasıl seviniyorlar ki birinci olunca,
sonuçta hakkıyla kazanılmış bir derece değil bu..
füsfüs arkadaşımı da örnek tavrından dolayı,konu açan arkadaşımı da
örnek tepkisinden dolayı kutluyorum..:enbuyukkk:

oooh çok şükür birisi sülemiş en sonunda yaaa
teprik ederim eccinnili a.s.
bana da geliyo bu linkler ben kıramıyorum girip bakıyorum bebeklerin güzelliğini görünce de kıyamayıp oy veriyorum ama acaba anne düşünüyor mu ne kadar adil bir yarışma oluyor bu?
bence de saçma
ama o kadar şeker bebekler oluyo kiii :asigim:

kimsenin kafasına silah dayamıyoruz biz.
biz bu yarışmaya katıldığımızı arkadaşlarımıza,dostlarımıza söylemezsek nasıl oy toplanır peki.
ben sana link atarım sen ister puan ver ister verme,kimseyi zorlamıyorum.bu yarışmaya katılan herkez bu şekilde oy topladı.arkadaşlarına,akrabalarına,eşlerine,dostlarına haber vererek.hiç bile haksız rekabet değil.ben beğendiğim fotoya oy veririm.beğenmediğim fotoya oy vermem.bu konuda herkez özgür.
bıktık sıkıldık demişsiniz.pordonda neyaptınız 40 dereden sumu taşıdınız.yapmanız gereken çok basit.size gelen linki ister açık oy verirsiniz,ister açıp yok ben beğenmedim oy kullanmayacağım dersiniz yada hiç açmadan silersiniz.bu kadar basit yanii.yakınmalarınıza çok içerledim,çok
üzüldüm.ben kk dan böyle bir tepki alacağımı hiç düşünmemiştim.kk daki çoğu arkadaşımı yanlış
tanımışım.benim attığım linke karşılık sende hayır ben beğenmedim,yada ben bu tarz şeyleri onaylamıyorum deseniz hiç üzülmezdim.ama böyle koca bir konu açılması beni çok üzdü.noldu şimdi başınız göğe mi erdi.sen oy vermeseydin ben kırılmazdım arkadaşım.saygıyla,anlayışla karşılardım.dediğim gibi kimse kimseye zorla oy veremez.ama bu konuyu açman beni kırdı.ben burada adaletsizlik,haksızlık göremiyorum.ne kadar fazla çevresi olan kazanır yarışması mı.?? evet aynen böyle maalesef bölye.diğer bebeklere,çocuklara neden haksızlık olsun.arkadaşım beğenmiyorsan oy verme,beğendiğine oy ver...

madem çevresi çok fazla olan yarışması ise bu HAKSIZLIĞIN EN BÜYÜĞÜ.
madem,
bu böyle katılmayın arkadaşım.
protesto edin.evet diğer bebeklere haksızlık!!!
bunu nasıl göremiyorsunuz hala.!
kabul ediyorsunuz.
çevresi fazla olanın kazandığı bir yarışma.diyorsunuz..
. ve çevresi az olan ve hakeden bebek ,işte bu yüzden haksızlığa uğruyor.
madem çevresi fazla olan kazanıyor,,protesto eder, katılmazsınız.
bu yanlış. yanlışa doğru denmez. yanlışın özrü olmaz. yanlış yanlıştır.
haksızlık var. ve haksızlığın olduğu ortamda
dürüst insana yerde olmaz. çıkar o yarışmadan.
oy istemek gibi haksızlığa ve yanlışa ortak olmaz.

bin dereden su getirmedim oy vererek ama bir haksızlığa ortak oldum..
bu yarışma bebeği için en çok oy toplayabilen anne yarışması mı yoksa en güzel bebek yarışması mı? size göre çevresi çok olan ama biz sizinle arkadaş değiliz ki?!
ayrıca normalde bir kez dahi selam vermediğiniz hatır sormadığınız briyim. oy isteme söz konusu olduğunda profilimde bilmiyorum kaçıncı mesajınızı görüyorum..
siz kazanırsanız içiniz rahat edecek mi?
şahsen ben kul hakkı yeniliyor diyorum böyle..ve kınıyorum ısrarla oy isteyen ve bebeğine ilk önce adaleti öğretmesi gereken annelerin ilk başarılarını büyük bi adaletsizlikle sağlayan anneleri...!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…