Yarışmalar için oy isteyen arkadaşlar !!

E

EcinniliBarones

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EcinniliBarones
arkadaşlar milliyet bebek yarışması var malumunuz..
ödül nedir ? ne olcak birinci gelen hala anlayabilmiş değilim
ama bu oy istemelerden feci şekilde sıkıldım ve ciddi anlamda nefret ettim..

oy verdim evet kimseyi kırmıyorum oy isteyen herkese oy veriyorum..
ama bırakında bebeğiniz hakediyorsa kazansın. onu siz zorla birinci yapmayın gerçekten hakettiyse birinci olsun..
çocuğunuz birinci olsa vicdanınız rahat edecek mi hakkıyla birinci oldu benim bebeğim diyebilcek misiniz?

çocuğunuza adaleti hak hukuku şimdiden böyle mi öğreteceksiniz.

lütfen artık bu oy istemeleri bırakın anneler.. bütün çocuklar güzel çünkü ..:kızgın:

aynen canım oy için atılan linkler, aday numaraları beni de çok rahatsız ediyor. birçok link atıldı bana ama sadece birine oy kullandım.bu yarışma nihayetinde ricayla oy verdirerek adaletli sonuçlar ortaya çıkmadıkça yarışmanın ne manası var anlayabilmiş değilim

Evet katılıyorum yaaaa,başım ağrıdı artık.Ödül önemli değil anladığım kadarıyla...Önemli olan annelerin kazanma arzusu sanırım,yoksa herkese oy atıp yarışmayı haksızlıklar diyarına döndürmezlerdi.
Hırs diyorum alınan alınsın,eğer hırs değilse,hoş bir anı yaratmaksa amaç neden oy istemek?Bırakın kendileri hak ediyorsa kazansınlar,asıl anı öyle oluşur...Ne diyeceksin çocuğuna,evladım bu fotoğrafta gördüğün üzere senin, benim çabalarımla birinci olduğun yarışma mı?:1no2:

katılıyorum canım.
o zaman ,yarışmanın anlamı ne.
ne kadar fazla çevresi olan kazanır yarışması mı.??
dediğin gibi bu diğer bebeklere haksızlık değil mi.?
farzedelim sizlerin bebeğiniz, kazandı.
vicdanen rahat edecek misiniz. ?
hak yemiş olmuyor musunuz.?
rica ederim, bunu bir düşünün...

canım ben evli olmadıgım ve bebek sahibi olmadıgı için durumdan haberim yok.nasıl bir yarısmaki bu?internet üzerinden mi oy veriliyor?fisfisfis

Hakikaten bende rahatsız oluyorum zaten bu forumda adaletli yarışmalar yapılıyor arzu eden soksun bebeğini yarışmaya .Bir kere hiç etik değil başka forumlarda vb...yapılan yarışmalara buradan oy istemek sadece kendilerini kandırıyorlar bir kere verdim bir daha vermedim verdim diye kendime kızmıştım.

gerçekten çok adaletsiz bi durum..
örneğin füsfüs arkadaşımızın bebeği en güzel uyuyan kız bebek seçildi. biz yarışmadan sonra öğrendik o güzel kızın füsfüsün kızı defne olduğunu..
demekki insan zorlamazsa hakkıyla kazanabiliyormuş..
şimdiden adaletsizlik diz boyu..

birinci olan arkadaşta bebeğine yıllar sonra en güzel bebek seçildin ama aslında haketmemiştin der.. diyebilirse..

Füsfüs söylemedi mi sizebenneyaptımki
Alın işte,demek ki hak eden kazanıyor,ne yaparsanız yapın

ben de oy isteyen arkadaşları kırmadım ve oy verdim ama ben en başından karşıyım bu tarz yarışmalara.herkesin bebeği kendine güzeldir zaten.

Ne kadar fazla cevresı olan varsa o kazanıyor malesef..
Alınan puanlar zaten ımkanı yok normal sartlarda verılsın (istisna varsa bılemem tabı).. Bende koymustum oglumu yakın bı kac arkadastan ıstedım..
Ama sonradan farkettım kı bu boyle olacak bırsey degıl yanı adaletsızlık.. sacma sapan bırsey oluyor cunku...
Oy ıstemenın hıc bı manası yok..

Son düzenleme:
Ben de karşıyım burada alenen oy isteyenlere çok adil gelmiyor bana mirmirmirmir hakeden kazansın kaydirigubbakcemile3

bebeği yarışmaya sokmaya hepten karşıyım zaten değil zorla oy istemekbenneyaptımki

her profilde oy istekleri hatta konu açılıyor onlarca topiğe oy için.
artık kınıyorum bu durumu..:kızgın:

aynen katılıyorum canım ama malesef kıramıyosun iştee

bende aynı konudan çok sıkıldım..hatta konu açmaya düşünmüştüm vazgeçtim sonra..
tamam bebeğinin kazanmasını istiyor ama a--z nekadar nic varsa hepsine tanısın tanımasın yolluyolar..
içime sinmiyo oy veriyorum gene ..ama aa yarışmamı varmış ben koyayım bebeğimi bana oy versinler diyen arttıkça ..daha çook oy vericez..

Hiç haksız değilsin ! Aslında ben de doğru ve adil bulmuyorum bunu, ben olsam böyle bir şey yapmazdım 1 tane bile oy alamayacağımı bilsem de ...:1no2:

Ama yapılıyor ve sırf iyilik olsun,arkadaşımızın gönlü olsun diye dayanamıyorum, oy veriyorum ...

Kırmak da istemiyorum ama yapmasalar daha iyi bence yerimseniben

BENDE KATILIYORUM ARKADAŞIM, PROFİLİM OY İSTEYENLERİN MESAJLARIYLA DOLUP DURUYO, AM AHİÇ BİRİNE DE VERMEYE NİYETİM YOK:ecrin_bebek:

nerede kullanılıyor bu oy?nerede yapılıyor oylama?bana hiç denk gelmedi...

profillere yazılıyor,özel mesajlarla link yollanıyor,konular açılıyor.
geçenlerde bir arkadaş,,28 yere konu açmıştı. oy istemek amacıyla....

Son düzenleyen: Moderatör:
X