Anket Yarın Öleceğinizi Bilseydiniz Ne Yapmak İsterdiniz?

Yarın Öleceğinizi Bilseydiniz , Ne Yapmak İsterdiniz?

• Ankete Katılan
    61
  • Anket Kapalı .

arzusoydan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2007
795
1
merhaba kızlar , evet aklıma geldi ve meraktan yazmak istedim işte. yarın öleceğinizi bilseydiniz eğer ,ne yapmak isterdiniz?ölüm herkes için kaçınılmaz.konuya bakıp cevap vermeyenler bunu akıllarına getirmek istemiyorlar galiba ,biraz ürkütücü belki ama o kadar zor olmasa gerek şöyle bir düşünün ve tıklayıp oy verin bu kadar basit...

oy verin lütfen!...

1.5 yıldır görmediğim deli gibi özlediğim babamı arar vedalaşırdım..

O na onu hala sevdiğimi söyler son gunumu sevdıklerımle eglenerek gecırırdım ve tabı dua ederek

yarın öleceğimi bilseydim sevdiklerimle beraber olmak isterdim ve aşkımla durup durup son gün korkudan sevap işlemekse Allah katında ne kadar kabul olur orasıda tartışılır önemli olan ne zaman öleceğini bilmeden her gün sevap işlemektir..en güzeli ise öleceğine yakın kelimeyi şahadet getirmek tabi....

Aaaah aaah ailemle olmak isterdim (
Allah korusun icim karardi, Allah gecinden versin.

beynim durdu inan şu an, bilmiyorum, yani ne yapardım gerçekten bilmiyorum...

bütün günümü ailemle dua ederek gecirirdim ve allaha canimi kolay bir sekilde almasi icin yalvarirdim

benim şıkkım yok ama ben uyurdum yarın diyor öncesinden vedalaşıp yarınada uyurdum ok uykusuzum yaa uykuda ölmek hem kötümü :)

nasil bir soru bu arzucum ya cok zor ..
iyiki bilmiyoz ne zaman ölecegimizi..

Ben Bobol Tövbe Ederdim Tek Duam Rabbimin Huzuruna Tertemiz Cikmak Dünya Fani Bu Gercek!

"ölüm Size En Iyi Nasihattir"(h.z ömer)

bılmıyorummm ya off Allahım sımdı aklıma gunahlarım geldı.. Allah affetsın hepımızı, ben hemen yatıyorum bunu okuduktan sonra burada olmak o kadar anlamsız geldı kı(((((

ZOR BİR SORU:sm_confused:AMA GALİBA TÜM SEVDİKLERİME VEDA İÇİN HEPSİNİ BİR ARAYA TOPLARDIM.senağlama

ailemle beraber aklıma ne geliyorsa yapmak isterdim.evde oturup ölümü beklemektense gezerdim gezebildiğim kadar.

Bol bol tovbe eder cocuklarimi koklardim...Ve ailemle olmak isterdim son anlarimda..Ama cocuklarima doymaya calisirdim imkansiz olsa bile.....:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…