Yarın için dua istiyorum

bal10cukk

Mona
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2012
1.532
1.584
Kızlar yarın çok önemli bi iş görüşmesine gidecem. Uzun zamandır beklediğim bi işti. Ailemin ve beni maddi açıdan bu ise çok ihtiyacı var.

Benim için dua eder misiniz. Hayırlısı ile sonuçlansin bu gorusme.

Rabbim dua eden etmeyen herkesin gönlüne gire versin. Darda olanlara yardım etsin insallah.

Bu sitede çok dua aldım gözle gorulur kabuller oldu çok sukur. O yüzden sizinle paylaşmak istedim.

Kızlar yarın çok önemli bi iş görüşmesine gidecem. Uzun zamandır beklediğim bi işti. Ailemin ve beni maddi açıdan bu ise çok ihtiyacı var.

Rabbim dua eden etmeyen herkesin gönlüne gire versin. Darda olanlara yardım etsin insallah.

Bu sitede çok dua aldım gözle gorulur kabuller oldu çok sukur. O yüzden sizinle paylaşmak istedim.

Canım senin için 3 ihlas 1 Fatiha 3 inşirah okudum Rabbim inşallah kabul eder.
İş görüşmen olumlu geçer.
Ben de burda çok duâ ettim çok duâ aldım ve gerçekten kabul olduğunu yaşadım hâlâ da yaşıyorum.
Güzel müjdeli haberle donersin inşallah canım :KK66: :KK66:

Canım senin için 3 ihlas 1 Fatiha 3 inşirah okudum Rabbim inşallah kabul eder.
İş görüşmen olumlu geçer.
Ben de burda çok duâ ettim çok duâ aldım ve gerçekten kabul olduğunu yaşadım hâlâ da yaşıyorum.
Güzel müjdeli haberle donersin inşallah canım :KK66: :KK66:

Allah razı olsun kuzum bu duayla ben tam gaz gorusmeye giderim yarın :KK37:

Rabbim yardimcim olsun inşallah. Görüşmeye girmeden nasr süresi oku. Ve fetih süresinin ilk ayetini oku. Rabbim muvaffak kilsin inşallah.

CANIM YATSI NAMAZINI KILDIKTAN SONRA SENIN ICIN DUA EDICEM. ISMINI YAZ ISMINLE EDIYIM DUANI OZELDEN DE YAZABILIRSIN :) RABBIM İŞİNİ KOLAYLAŞTIRSIN İNŞALLAH RABBIM SENİ FERAHA ÇIKARTIR.GÖRÜŞMEN HAYIRLA SONUÇLANIR FERAHLARSINIZ AİLENLE :KK68:

X