yarın doğuma giriyorum benim için dua edin lütfen

Mister81

Guru
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2008
688
410
43
bu ikinci bebeğim başıma geleceği gayet iyi biliyorum ama yinede panik halindeyim.17 aylık bi oğlum var onu hiç bırakmadım şimdiye kadar onu düşünüyorum.ne bileyim bebek iyi doğsun ben hemen ayaklanayım öylemi olur böylemi olur .....siz beni anladınız daha fazla saçmalamayım.allah hamile olan arkadaşlarımızı sağlıkla kurtarsın.bebiş yolu gözleyenlerin bebişerini yollasın inşallah....sevgiler

hayırlı olsun öncelikle. sağ salim gider gelirsin inşallah . güzel haberlerinide buradan verirsin bize. allah kolaylık versin . böyle bir durumda ne denir bilmiyorum da :ecrin_bebek: bir avazda mı derler :CüvCüv:
inşallah rahat sorunsuz gider gelirsin. sağlıklı bir bebiş getirirsin bize . kızmı olucak erkek mi ? birde yarın dediğine göre sezeryanmı olacak ?

hayırlı olsun öncelikle. sağ salim gider gelirsin inşallah . güzel haberlerinide buradan verirsin bize. allah kolaylık versin . böyle bir durumda ne denir bilmiyorum da :ecrin_bebek: bir avazda mı derler :CüvCüv:
inşallah rahat sorunsuz gider gelirsin. sağlıklı bir bebiş getirirsin bize . kızmı olucak erkek mi ? birde yarın dediğine göre sezeryanmı olacak ?

öncelikle çok teşekkür ederim.evet canım sezeryen olcak ve bi oğlan daha...

kendımı göruyorum sankı.. allahım kurtarsın insallah..

hayırlı haberlerle dön mınık prensınle

Allah kolaylık versin, bebeğine sağlıkla kavuş inşallah, herşey zamanla düzene girer zaten merak etme. Bizi anmayı umutma olur mu doğuma girerken bizlerde yaşayalım bu güzel duyguyu tez zamanda Allah hepimize hayırlı velat nasip etsin.

sağlıklı sıhatli hayırlısıyla bebeğine kavuşman dileğiyle!....allah kurtarsın kolaylıkla.

bu ikinci bebeğim başıma geleceği gayet iyi biliyorum ama yinede panik halindeyim.17 aylık bi oğlum var onu hiç bırakmadım şimdiye kadar onu düşünüyorum.ne bileyim bebek iyi doğsun ben hemen ayaklanayım öylemi olur böylemi olur .....siz beni anladınız daha fazla saçmalamayım.allah hamile olan arkadaşlarımızı sağlıkla kurtarsın.bebiş yolu gözleyenlerin bebişerini yollasın inşallah....sevgiler

allaha yardımcın olsun canım...sağsağlim meleğini kucağına alırsın inşallah..dualarım seninle...sende bize dua et bizlerde sağsağlim melekler kucağımıza alalım olur mu :)))

canım şimdiden gözün aydın olsun allah kurtarsın bebişinide senide allah sevdiklerinize bağışlasın

bizim içinde dua et bizde meleklerimizi sağlıkla kucağımıza alalım :)

canım, Rabbim bir avazda kurtasın inşallah. doğumda burdaki hamilelere dua etde Rabbim sağlıcakla bizede ogünleri göstersin inşallah.a.s.

X