Doğuma Hazırlık yarın anne oluyorum.

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

minervaduygu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2007
209
0
45
sevdiğim adama duyduğum on yıllık hasretin ardından ona kavuştum.aşktı bizimki çünkü.şimdi daha büyük bir aşkı içimde taşıyorum.ikimizin de bebeğinin zor olacağını öğrendiğimizde bizi en çok birbirimiz anlamıştık.,teselli etmiştik,allah hayırlısını verir demiştik.zor günlerdi.özellikle kabullenmesi benim için zor oldu.sonra tavsiye üzerine bir prof.tan randevu aldık eşim için ve beklemeye başladık.bu arada benim tedavim sürüyordu.randevu tarihinden iki ay önce öğrendim hamile olduğumu.inanamadım.eşime bir gün sonra söyleyebildim.işte ben yarın sabah prensesimi kucağıma alacağım inşallah.bizim için dua edin kızlar.heyecanım anlatılacak gibi değil çünkü.

ayy canım yaa..Allah kurtasın inşallah.ne güzel anlatmışsın.yürekten sevgi sadakat vefanın sonucunu Allah işte böyle ansızın veriverir kuluna..hep sevgiyle kalın üçünüzde....

sağol canım.güzel dileklerin için teşekkürler.kalben yanımda olanlar oldukça heyecanım yatışıyor birazcık...

Allah yardımcın olsun.biz de alırız hayırlısıyla inşallah bebeğimizi kucağımıza..

allahımkurtarsın seni ve senın yolunda kı herkesi..

allahım tamamına erdırsın ınsallah..

allah kurtarsın canım hayırlısıyla benim prensesimin gelmesinede 14 gün kaldı bende bile nasıl heyecan var anlatamam
sen nasıl heyecanlısındır kimbilir?
allah bi avazda kurtarsın inş

ayy gerçekten bende çok heyecanlandım duygulandım sizin adınıza çok sevindim inşallah hayırlısıyla kurtulursunuz ikinizde canım yaa...iyi haberlerini alırız inşallah:)

ne kadar heyecanlısındır ki bilir şimdi.....allah hayırlısıyla kurtarsın.güzel kızını kucagına alacaksın yarın..benim de yavruma kavusmama az kaldı..o gün bir gelseydi hayırlısıyla..

Allah annelı babalı bÜyÜtsÜn ınŞallah...yavrucaĞın kaderı gÜzel olsun ,sende hayırla kurtul kardeŞım..

ay canım ya rabbım nasılda kararlamıs gönlünüze göre vermıs hayırlısı ile saglıklı bır sekılde kucagınıza almayı nasıp etsin inş

allah yardımcın olsun canım bizleri habersiz bırakma dogumdan sonra allahın izniyle hemen alatırsın inşallah...

Gözünüz aydın. Allah analı babalı ve sağlıklı büyütsün ınşallah. Fotolarını gelince koy buraya emi...

canım tebrik ederim Allah analı babalı büyütsün.Rabbim sağlıklı sıhatli uzun ömürler versin bebeğine

çok sevindim arkadaşım şimdi bebişin seninledir ne mutlu sana kocana allah huzurunuzu mutluluğunuzu bozmasın maşallah

kolaylıkla dünyaya gelmesini ve sizlerle beraber çok uzun hayırlı bir ömür sürmesini temenni ederim mutluluğunuz daim olsuna.s.

sizin adınıza çok sevindim..yarın sağ salim bebeğinizi kucağınıza alırsınız inşallah..bende p.tesi doğum yapıcam..kızımı kollarıma alıcam..:ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…