Yardımmmmmmmm

Bende öyleyim ama bu iki gündür çok rahatsızım otomatikmen kafam kurcalaniyor ama en iyisi senin canım kafaya takmamak lazım insan yıpranıyor

Ay inşallah canımm inşallah hamileyizdir bende dün rüya gördüm beta 150 çıkıyordu psikolojikmi bilemiyorum. İlk tedavim gebe kalmadım hiç. Ama senin 5 indeyde bence yap mutlaka bende merak ettim

Ay inşallah canımm inşallah hamileyizdir bende dün rüya gördüm beta 150 çıkıyordu psikolojikmi bilemiyorum. İlk tedavim gebe kalmadım hiç. Ama senin 5 indeyde bence yap mutlaka bende merak ettim
İnşallah inşallah ya benim rüyam ters çıkmaz normalde inşallah bu sefer de ters çıkmaz ben ayın yirmisinde iğne oldum yirmi bir ilişki ayın beşinde erken gebelik yaparım belki evet haber veririm ben hissediyorum ya var gibi

Banada var gibi geliyor canım sende banada dua et olur mu ismin ne bende dualarımda yer vereyim sana

Banada var gibi geliyor canım sende banada dua et olur mu ismin ne bende dualarımda yer vereyim sana
Banada öyle geliyor diğer gebelikte ne hissetiysem aynısını yaşıyorum inşallah aynı kaderi bir daha yaşamam inanki ilk önce anne olmak isteyen bütün kadınlara sonra kendime ediyorum bu arada ismim Zelal canım senin adın galiba gökçe tanistigima memnun oldum canım bana dua et brn gebelkileri sagliksiz hissediyorum

Bende çok memnun oldum zelal evet ismim Gökçe Allah analık babalık yapabilecek herkese nasip etsin inşallah ne gibi sağlıksız gebelik geçiriyorsun

Bende çok memnun oldum zelal evet ismim Gökçe Allah analık babalık yapabilecek herkese nasip etsin inşallah ne gibi sağlıksız gebelik geçiriyorsun
Amin canım bir boş gebelik geçirdim onu saymiyorlar bile herkeste oluyor diye ikincisinde altı haftalık kalbi durdu canım araştırmak için yeterli bulmuyorlar

İnşallah kötü bişey değildir canım yerleşme kanaması olamaz mı senin test gününe 3 gün mü kaldı çok az kalmış
Evet inşallah kötü bir kan değildir adete daha on gün vardı öyle bir leke geldi sonrasi yok zaten iğnenin etkisi gecmiş dun test yaptım gitmiş bu carsamaba yapmam lazım normalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…