yardimmmmm

Nazli gelin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2014
1.461
1.045
34
iyi aksamlar kizlar ben bosaniyorum ve cok mutsuzum duaya ihtiyacim var hemde cok okadar mutsuzum ki anlatamam nolur bana dua edin bana yaptigi onca seye ragmen seviyorum iste ve benden nefret ediyor su an napicagimi inanin bilmiyorum basina boyle birsey gelen var mi yada yakininin nolur bana akil verin ne okuyim napiyim bana yaptigi onca seye ragmen yuvamin yikilmasini istemiyorum

esma cek cnm

ya semi-180
ya kerim-270
ya vedud-400
ya fettah-489

70kez inşirah suresi cnm ve 1000 defa nasr suresı

Resulullah (Sallallahü Aleyhi ve Sellem) buyurdu ki: "İnşirah suresini okuyan kimse, Bana gelipde sıkıntısını gideren gibidir (o kadar sevap ve ecir alır).

cok saol cnm Allah razi olsun

Allah yardımcın olsun canım. Dualarımız olmasa zaten halimiz harap. Ben de inşirah suresini türkçesiyle birlikte şiddetle tavsiye ediyorum.Manasını anlayarak çok oku.. Bir de Hasbünallahi ve ni'mel vekil. çekebildiğin kadar çek.
Allahla konuşuyormuş gibi içini dök,ağla,yalvar ve O'na güven. Ben böyle atlattım hamdolsun.
Dik durmak içinde Allah'a yalvar Herşey için.Kimseyede minnet etme. Seni sevmiyorsa ve kafasına koyduysa kendisi bilir de.
Allah'a içindeki sevgisini alması için dua et. Kalplere sevgi veren O'dur unutma, alan da O..Vallahi de billahi de İsterse bir gecede alır o sevgiyi. Yaşadım.Yaşadım.

destegin icin saol cnm Allah razi olsun sanirim sende yasamissin bu zor imtihani Rabbim simden sonra yolunu acik etsin iyi insanlarla karsilastirsin seni

Allah yardimciniz olsun
Size onerim 12000 Hz Yunus duasi ya da 16641 tane Ya Latif cekmeniz
İkisi de dertli zamanlarda cok rahatlatici oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…