yardımmmmm izmir de tavsiye ettğiniz hamilelik öncesi dr ve hastane

gulcenur

Guru
Kayıtlı Üye
23 Mart 2010
99
2
arkadaşlar merhaba izmirde karşıyaka bornova taraflarında tavsiye edebileceğiniz dr ve hastane varmı ? kent hastane dışında :) ssk dan faydalanmak istiyorum. medical park karşıyaka hastanesi hakkında bilgisi olan varmı. gidince muayeneye 40 tl veriliomuş geri klan hamilelik testlerinde kaç lira ödeniyor acaba? ve orada tavsiye ettiğiniz dr var mı teşeşkür edrim kıslarr

bu mesajı yazalı uzun zaman olmuş ama belki bi faydam dokunur. Ben yaklaşık 2 ay önce Medical Park Karşıyakada doğum yaptım ve hamileliğim boyunca 9 ay süreyle hep oraya gittim. Yine doğum yapacak olsam oraya giderim. Doktorum Zekeriya Güner'di. Genç, enerjik, eğlenceli ve herşeyinle detayına kadar inceleyen bir doktor. Ben doktorumu çok sevdim. Başka bir doktora gitmeyi düşünmedim bile. Her gittiğimde 36 tl ödüyordum. Sezaryen ve normal doğum ücretleri aynı. Epidural sezeryan oldum 2 gün yattım ve çıkışta 1.500 tl ödedik. Umarım memnun kalırsınız :)

Bugün medicalparkı aradım girişte muayene dahil 42 lira ödeniyomuş. Sgk'ya bakıyolar. Rutin testlerden ücret almıyoruz ama extra testlerden belli ücretler alıyoruz dediler. Bende bebek düşünüyorum, benim gibi bebek düşünenler ve burada muayene olanlar varsa fiaytlar konusunda bilgilendirir misiniz? Mesela hangi testlere para ödediniz?

medikal park merve hanım çok iyi bir doktor kesınlıkle tavsıye ederım 45 tl öduyorsun ama hakını verıyor ben onun sayesınde hamıle kaldım kadın çookk ıyı motıve verıyo ve ıyı ilgılenıyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…