yardımmmm.. kasık ve bel ağrılarım

kankamanka

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2013
92
47
arkadaslar bana yardımcı olur musunuz, hamilelik belirtisi olarak kasık ağrısı yaşayanlar vardır,
biz eşimle 4 yıldır evliyiz, 4 aydır da bebek istiyoruz, denemeye basladığımızdan beri yumurtlamadan adete kadar gecen 2 hafta boyunca kasık ağrılarım hafif adet sancım, bel ağrım oluyor. dr'a düzenli gidiyorum bende hiçbir sorun cıkmadı eşimde var mı bilmıyorum bu ay da olmaz sa onümüzdeki ay sperm testi yaptıracak. bu ay crinone jel verdi belki rahmine tutunamıyordur bebek diye..
kasık ağrısı neden olur acaba kimyasal gebelik mi yasıyorum ya da vücudum kendini mi hazırlıyor? gecen ay da 4 gün gecikmem oldu ama adet oldum;(
bu ay da yine şiddetli ama dr test gününü bekle diyecek hiç umudum yok

cnm kimyasal gebelikte lekelenmen başlar bekle bakalım adetine kadar adet tarihin gectimi ?

ben adet gunume bi iki hafta kala basladi kasik ve bel agrilarim ayni edet olacakmisim gibi suan 8+5 gunluk hamileyim daha yeni yeni gecti kasik agrilarim

ben adet gunume bi iki hafta kala basladi kasik ve bel agrilarim ayni edet olacakmisim gibi suan 8+5 gunluk hamileyim daha yeni yeni gecti kasik agrilarim

allah kucagına almayı nasıp etsın canım, bugun sankı azalır gıbı oldu ama ara ara batmalar var, bı hafta kaldı..bu agrılar neden oluyormus yerleşme agrısı mı?

amiin.valla bilmiyorumki canim hamilelikte olurmus hemsire demisti icerdeki yogun calismadan dolayi heralde :))

amiin.valla bilmiyorumki canim hamilelikte olurmus hemsire demisti icerdeki yogun calismadan dolayi heralde :))

insallah benim de öyledir canım, 2 gün sonra yumurtlamadan sonraki 12. günüm, kan testi yaptırman lazım demişti doktorum.
bugün belki idrar testi alırım cıkar mı bilmıuorum ama cıkması lazım erken testle

9+3 hala kasık ve bel agrılarım devam ediyor bu beni çok korkutyr kızlar düşük yapmıstım bundan önce aynı böyleydi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…