yardımm??

B

beachbunny

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi beachbunny
arkadaşlar merak ettiğim bişey var.doktorlar mantar teşhisini nasıl koyuyorlar.bekar bayanlarda çamaşırdan akıntı örneği aldıklarını duymuştum bu doğrumu? evli bayanlarda direk vajinadanmı alıyolar sıvıyı? yoksa bekarlarda da böylemi:uhm: başından geçen varsa yardımcı olabilirmia.s.

• Konu Sahibi beachbunny
canım zaten senın şıkayetın mantarı bellı edıyo akıntı kaşıntıı doktor gereklı görünce vajınadan hafıf bı muayene yapıyorr idrar tahlılındede çıkabılıyorr bu bayanların derdı ıslak bırakmamak gerek hele yazınn mıkrobık çunku geçmiş olsssssssssss

• Konu Sahibi beachbunny
canım mantar olmaya bilirde ben 15 gün önce felaket durumdaydım dr gittim mantar diye gittim enfeksiyon dedi tüm vücudum iltihaplanmış korkmadan git büyük ihtimal küçük bi kontrlden sonra ortaya çıkar

• Konu Sahibi beachbunny
Genelde vaginal kültür yapip o sekilde teshis koyuyorlar..

genital bölgeyi pamukla silmenizi istiyor ve o pamugu labaratuara gönderiyorlar..

bunun evlisi bayani olmazki ikisindede ayni islemi yapiyor..

• Konu Sahibi beachbunny
Canım bunun için bekar veya evli olman önemli değil sadece vajina ağzından o gelen akıntıdan ahşap bi çubukla sürüntü alıyorlar onu bi camın üzerine sıyırıp labaratuara gönderiyorlar ayni gün veya ertesi gün mantarmı var yahutta bi enfeksiyonmu var belli oluyo ona göre tedavi uygulanıyo,yalnız doktora gitmeden 1 gün önceden falan orayı yıkamamış olacaksınki tam sonuç çıksın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…