Yardımm!!!

Busra1717

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2018
16
5
28
Öncelikle merhabalar geçen yaz yazlığımızın bahçesinde 2 adet taş buldum fakat çok önemsemedik hani şüphelendim fotoğrafını çektim ama imkan veremedim geçenlerde bir abla bu kesinlikle büyü dedi sizden istediğim sadece öyle birşey mi değil mi yardımcı olmanız lütfen..
IMG-20160810-WA0004.jpg

Tirstim resmen. Bu tip olaylarda araftayim hep. Den dua oku bahcende evinde . varsa bi pislik uzaklassin evinden. Ozelklle vesvese duasi.Allah yardmcn olsn .. Cok da kafayi takma psikolojini yititrsin

Çok teşekkürler evet hep dua ediyorum fakat sizin yardım edebileceğinizi düşündüm çünkü malum çevremde yardım alabileceğim insanlar yok bu konuda:)

Yardım almak istemiştimm
Ay Allah korusun. Çok korkarım böyle şeylerden. Evinizi ve bahçesini sirkeli su ile temizleyin. (Sirke kötü etkilere karşı koruyucudur. Bunu araştırabilirsiniz.)Bir de bolca Felag ,Nas,Ayetel Kürsi okuyun.
Çok teşekkürler bunların hepsini yapıyorum ama bunun ne olduğunu çözemedim:KK43:

Yardım almak istemiştimm

Çok teşekkürler bunların hepsini yapıyorum ama bunun ne olduğunu çözemedim:KK43:
Bunu ancak büyüden anlayan biri çözebilir. Büyü mü değil mi diye kimse kesin bilgi veremez gibi geliyor. Üzerinde çok düşünüp moralinizi bozmayın. Bolca dua edin Allah korur inşallah.

X