Yardımm

Alegre-muy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2017
43
15
Gencler 1 yıllık bir iliskim var evlilik dusunuyorz fakat benm yasim erken oldugu icin 21 yasindayim 1 yil ben ertledim dugun olayini . Fakat erkek arkadasim kiyafetlerimin hepsine bir kulp takiyor . Bunu giyme daha guzel seyler giy daha kadinsi seyler giy allah var kiyafetime bakimima deger veririm . Okuldaki herkes sorar nerden aldin yada cok guzel giyiyorsun. Ne yapmam gerek bilmyorum artik kafayi yemek uzereyim ve bana kadin bicok seyin sorumlusudur bi erkek aldatirsa mutsuz olursa kadin yuzundendiir . Bayanin erkegin gozunu disari kaydirmamasi lazm gibisinden seyler soyluyor siz ne diyorsunuzzz ..

Aynı şekilde cevap verirdim. Sen beni evde tutmayı başarabilecekmisin peki bana her anlamda yetecekmisin derdim. Öyle söze böyle cevap. Ben seni aldatırsam beni doyurmamışsın duygusal anlamda cinsel anlamda aç bırakmışsın demeki derdim. Bakalım tepkisi ne oluyor.

Sunu soylemek istiyorum sadece.
Bi yanda " gozum disari kaya bilir cirkin giyiyosun haaa' diyen adam, diger tarafta etrafinda " hayranim bu kiza, benide gorurmuki acaba" diyen bi erkek kesimi.
Secim senin.
Bilemedim yani.
Begenilmek onemlidir.

Gencler 1 yıllık bir iliskim var evlilik dusunuyorz fakat benm yasim erken oldugu icin 21 yasindayim 1 yil ben ertledim dugun olayini . Fakat erkek arkadasim kiyafetlerimin hepsine bir kulp takiyor . Bunu giyme daha guzel seyler giy daha kadinsi seyler giy allah var kiyafetime bakimima deger veririm . Okuldaki herkes sorar nerden aldin yada cok guzel giyiyorsun. Ne yapmam gerek bilmyorum artik kafayi yemek uzereyim ve bana kadin bicok seyin sorumlusudur bi erkek aldatirsa mutsuz olursa kadin yuzundendiir . Bayanin erkegin gozunu disari kaydirmamasi lazm gibisinden seyler soyluyor siz ne diyorsunuzzz ..
Bu zihniyette bi insanla yapabilirim diyorsan devam et...

X