yardımm, nihayaet bu başlığı açabildim

vajinal ultrason sanıldığı kadar tehlikeli ve kötü birşey değil cnm. hiç bir acısı sızısı olmayan birşey bence merakını gidermek adına vajinal ultrasyona gir derim

hamile kalmayı planlarken gitmiştim bir kere de, biraz acıttı ya ama bir anlık öyle.
hatta acıdı dedim de terbiyesiz doktor bu "o"ndan çok daha ince dedi:KK37::KK52:
zaten bayan doktora gidiyorum, utangaçlığım yarı yarıya azalıyo:)

hamile kalmayı planlarken gitmiştim bir kere de, biraz acıttı ya ama bir anlık öyle.
hatta acıdı dedim de terbiyesiz doktor bu "o"ndan çok daha ince dedi:KK37::KK52:
zaten bayan doktora gidiyorum, utangaçlığım yarı yarıya azalıyo:)

benim doktorum erkekti ama hiç bana bile bakmadı :) gözü hep ekrandaydı :) çok rahattım :)

işte diyorlar ki, vajinal ultrason için min.1500 karından ultrason için 5000 i görmek gerekiyor.tabi hafta da önemli.ama aynı haftada herkesin hormon değeri aynı olmuyo, o yüzden söylenen bir alt sınır heralde
vajinal ultrason tahmin ettiğin şey, ben de sırf bu yüzden teee haftaya yani değerim 5000i gördükten sonra giderim belki.tabi dayanabilirsem :KK50:

biz şimdi bir kadın doğum uzmanı bulduk büyük ihtimal ona gideceğim hamileliğim boyunca.
haftaya ultrason için değilde genel bir muayene için gideceğim,kan testi sonucumu falan daha iyi analiz etsin diye.
açıkçası ultrasonda kese görmek için 2 hafta beklemeyi düşünüyorum.

Güzel haberler duyuyorum maşallah hayırlı olsun yeni anne adaylarına :)
Benim de günüm geçti ama testler negatif ilkkez geçmişti napalım kader işte Dupbaston adet düzenleyici kullanıyorm henüz bi gelişme yok .d
Sizlere hayırlı olsun darısı bizim başımıza tabi şu adet gelcek bitcek ondan sonra bakim Allh nasip ederse inşallah :) :)

Güzel haberler duyuyorum maşallah hayırlı olsun yeni anne adaylarına :)
Benim de günüm geçti ama testler negatif ilkkez geçmişti napalım kader işte Dupbaston adet düzenleyici kullanıyorm henüz bi gelişme yok .d
Sizlere hayırlı olsun darısı bizim başımıza tabi şu adet gelcek bitcek ondan sonra bakim Allh nasip ederse inşallah :) :)

teşekkür ederim kendi adıma tevekkül,Allah en hayırlı zamanda sanada sağlıklı ve hayırlı bir evlat nasip etsin :KK16: :nazar:

başlıığımı yukarı taşıyayımm :124:
geçen doktora gittim azarladı beni çok sabırsızsın diye.
4+5'te gitmiştim çok mu erken gitmişim:KK50:
bayramdan sonra gel dedi ama bayramdan sonra teee 7+ haftalık olacak.
bi de daha bebek diyemeyiz deyip duruyo tamam hee demiyelim bebek de ne diyelim.

X