yardımınıza ihtiyacım var kızlarr :(((

xmoye_x

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2008
234
0
kızlarrr adetimin bittiği 13. gününmdeyim ama sabah kalktığımda ,idrarla birlikte kahverengi kan geldi 26 günde bi adet olurum normalde 1-2 saat sonra tekrar baktığımda pedde kahverengi leke vardı ve az az kasık ağrısı (( hala idrarla birlikte damla damla geliyo ilk defa basıma böle bişii geldi :çok üzgünüm: bebek için çalışıoruzz bi fikriniz varmı yardım edinn :a015:

benimde aynı sı olmuştu ilk defa leke gelmişti hemen kanda gebelik testi yaptırdım çıktı idrarda çok silik hatta görünmüycek kadar silik çıkmıştı inş sende hamilesindir.. bende hemen bthcg yaptır

illa adetten önce hafif renkli bir akinti gelir mi ve kasik agrisi da olur mu? Bende de acayip gögüs agrisi var. Afedersiniz idrarimin rengi de hafif koyu, ve sürekli Wc ye gitme ihtiyaci duyuyorum. Adetim normal de 13 ekim de gelecek..Adet gününden önce de test yapmak istemiyorum...Sizce hamile olabilir miyim?

cnmmmmm inşallahhhhhhhhhhh öledir ama senindde aynı böle benim gibimi olmustu cnm yoksa cokmu az olmustuu lekelenmen :uhm: adetin kacıncı günü olmustu bu arada bebişin hayırlı olsun cnm inşallahh hayırlısyla bende hamileyimdir :çok üzgünüm:

x-moye-x kusura bakma kendi derdimi anlattim burada sana care bulmak yerine...

senin derdin bnm derdimmi var cnm hepimizin derdi bunlar inşllah sende hamilesindr hayırlısıyla kaç aydır istiosunnn :a015:

Canim ben daha 15. agustos dan beri evliyim..Ama 1 defa korunmadik.. Pazartesi günü adet günüm bakacaz..Aslinda biz seneye yaza hamile kalirim diye planliyorduk ama bakalim.Planlayinca da olmuyor iste..

benim adetten 1hafta önce olmuştu lekelenmem kilodum u değiştirecek kadar oluyodu peçeteyede geliyodu. şimdi halen oluyo doktor normal dedi.

yok ya ben hamile deilimmm anlıyorum bu baska bişey neyse yarın sabah dr.a gidiorum bakalım neymişş inşallah kötü bişey çıkmaz dua edin kızlarr senağlama

yumurtlama döneminde isen olabilir bende olmuştu korkudan soluğu dr aldım olabilir dedi senede birbelki olur sıkma canını

CANIM BENİM HAYIRLI HABERLERİNİ BEKLİYORUM İNŞALLAH

TEYZE OLUCAM GİBİ GELİO BANA :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

ALLAH İSTEYEN HERKESE HAYIRLI EVLATLAR NASİP ETSİN İNŞALLAH :CüvCüv:

kız ögleden sonra oldu ne zaman cevap verecen merakta bırakıyon

hamile olabilir arkadaş bebeğin tutunma çabasından kaynaklanmıştır belki lekelenme.inşallah hamilesindir canım.haberlerini bekliyoruz.

kızlarrr şimdilik kötü bişey yokk bu sabah dr.da kanamam kırmızı oldu arttı biraz dr. bi ilaç verdi hamile olabilirsin dedi eğer deilsende bu ilaç hamile kalmanı kolaylastırır dedi 10 gün sonra kesin belli olucakkkk iştee cok merak ediorum heycanlıyımm tek care dua etmek szde eksik etmeyin dualrınızı kızlarrr :1hug:

canım sen bi kanda gebelık testı yaptır. benceeger hamiş değilsen idrar yolları enfeksıyonundan da olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…