Yardımınız lâzım arkadaşlar....

E

EU3

Ziyaretçi
oncelikle herkese slm arkadaslar..belki konuyu yanlis yere acmisimdir ama genede benimkisi de bir dert sayilir:1rolleyes:bir aile buyugumuze bilgisayarlarimdan birini birkac gunlugune odunc vermem gerekiyor.(istedi kiramadim bide gercekten suan ihtiyaci vardi kendi bilgisayari tamirde cunku) kendisi b.sayardan iyi anlar hani ne nerde herseyi bilir..sorunum su gecmis bilgileri sildim,msn konusmalarimda bildigim kadariyla kaydolmuyor yani bende msn plus kayitli degil..ama genede icim rahat degil kendisi bu islerden iyi anlar..acaba msn kayitlarimin oldugu bir dosya var midir?varsa nasil silerim?bide girdigim siteleri falan herseyi sildim..baska yapacagim bisey var mi?silmem gereken dosya var mi?simdiden tesekkurler arkadaslar ..

benm bildiim kadarıyla bilgisayardan bilgileri silsen de gene bi yerde depolanıo ve çok ii bilen biri bu bilgilere ulaşabilir ama neden o kadar uğraşsınki senin özelini bu kadarda kurcalicak birimi?

çöp kutusunu da dök:)
msn dosyaları 'alınan dosyalarım'da olabilir,bi kontrol et oraları,nam-ı diğer 'my received files'.

hem nie bu kadar uğraşıyorsun,şöyle yap,kendi kulanıcını şifrele,ona guest olarak ikinci bir kullanıcı aç,böylece hiçbirşey silmene gerek kalmaz.

canım istediğin kadar sil.msn konuşmaların dışında ne yaptın ne ettin sildiğin tüm dosyaları çok basit bi programla geri alabiliri görebilir.çok basit bi olay yani.o yüzden bilgisayar asla paylaşılmamalı..geçmiş olsun!!

benm bildiim kadarıyla bilgisayardan bilgileri silsen de gene bi yerde depolanıo ve çok ii bilen biri bu bilgilere ulaşabilir ama neden o kadar uğraşsınki senin özelini bu kadarda kurcalicak birimi?

hayir zannetmiyorum kurcalamaz ama genede emin olmak istiyorum:)
çöp kutusunu da dök:)
msn dosyaları 'alınan dosyalarım'da olabilir,bi kontrol et oraları,nam-ı diğer 'my received files'.

cok saol bakacagim:)
hem nie bu kadar uğraşıyorsun,şöyle yap,kendi kulanıcını şifrele,ona guest olarak ikinci bir kullanıcı aç,böylece hiçbirşey silmene gerek kalmaz.

iste bu zor cunku b.sayarim tek bana ait oldugu icin direk guest olarak giris yapiyordum..neyse ne yapalim o da o kadar incelemez umarim.

tesekkurler arkadaslar

denetim masasına girersen ordan ikinci bi kullanıcı hesabı açabiliyor olman lazım,kendininkinin adı guesttir sadece ama şifrelenebilir yönetici sensin çünki.

alınan dosyalarımın içinde kayıtlanır msn konuşmaları gerekli dosyaları kaydet lazım olmayanları sil..
resimlerini falanda bir cd ye kopyala pc den sil bence...arkadaşın dediği gibi başka bir guest hesabı aç kendikini şifrele..buarada msn otomatik açılmıyor dimi?

alınan dosyalarımın içinde kayıtlanır msn konuşmaları gerekli dosyaları kaydet lazım olmayanları sil..
resimlerini falanda bir cd ye kopyala pc den sil bence...arkadaşın dediği gibi başka bir guest hesabı aç kendikini şifrele..buarada msn otomatik açılmıyor dimi?

denetim masasına girersen ordan ikinci bi kullanıcı hesabı açabiliyor olman lazım,kendininkinin adı guesttir sadece ama şifrelenebilir yönetici sensin çünki.

saolun arkadaslar ama yapamadim..biraz aciklar misiniz nasil yapacagimi??

denetim masasını bulduysan,orda kullanıcı hesapları adını bulacaksın,tıklayınca seçenekler çıkacak,yeni hesap oluştur falandı heralde,parola değiştir,parola koy gibi,tıklayıp bak uygun olandan işlemini yap.

cnm bilgilerin cok çeşitli yerlerde depolanıyo şimdi ben sana sölesem bulamazsın bile :)
en iyisi bi arkadasın yaptıgı gibi denetim masası kullanıcı hesaplarına gir orda yeni hesap oluştur yazıyo ordan devam et. yine aynı yerden kendi hesabına tıkla parola oluştur diye bi secenek çıkacak şifre koy seninkileri açamaz bu durumda.
hadi kolay gelsin:eek:

Belki gecikmiş bir cevap olacak ama yine de yazayım:
Msn ana pencerende en üstteki adının üstüne tıkladığında açılan menünün en altında seçenekler var,oraya gir.
Açılan menüde 3.seçenek olan İletilere tıkla.
Yan tarafta İleti geçmişi başlığı altında Görüşmelerimin geçmişini otomatik olarak sakla seçeneğinin yanında tik yoksa geçmişin kaydedilmiyordur.
Ama bu seçeneğin yanında tik varsa,hemen altından "Konuşmalarımı bu klasöre kaydet"başlığının bakarsan hangi klasöre kaydolduğu orda yazıyor canım..

Ne yaparsanız yapın , basit bir programla hepsini geri yükleyebilir . Bilgisayarda yaptığınız hiçbirşey silinmez , silinmiş gibi görünsede...

X