YARDIMINIZ GEREK LÜTFEN CVPLAYIN

AskKelebegim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2016
185
84
31
Selam arkadaslar 2 bucuk yillik evliyim fakat 2 yildir cocuk icin ugrasiyorum. Ne eşimde nede bende hic bi sorun yok. Sogan kürü denedim incir kürünüde uyguladim havucla beraber. Bu ay 3. Kez klomen hapini kullandim ve catlatma ignesi vuruldum. Yumurtlama günlerimde 3 gün düzenli iliskimiz oldu esimle. Ve simdi idrar yolu iltihabi oldum doktor antibiyotik yazdi bugun 17. günüm. Antibiyotigi icmek istemiyorum cünkü hamilelige engel olur diye düsünüyorum.

Siz ne diyorsunuz bu konuda antibiotik hamileligi engellermi yada düsük yapar diyenler cok var? Bu konuda yardiminiza ve tecrübelerinize ihtiyacim var.

Simdiden yazanlara cok tesekkür ediyorum

Doktorun ne derse o olmalı. Rahatsız halinle belki çocuğa zarar verirsin, belki o zaman düşer asıl. Doktor bilir doğrusunu, ona danış. Ki hiç biri muayene etmeden bir şey vermezken sen bizim gibi farklı alanlarda uzmanlaşmış insanlara nasıl güveneceksin?

Cnm cevap verdigin icin tesekkür ederim. Doktorlara göre antibiyotigin zararsiz olanini kullanabiliyormusum ama cevremde o kadar cok bu yüzden düsük yasayan varki insan korkuyor acikcasi yinede tsk ederim cevabin icin

Bebekten once sagliginiz onemli. Siz ilaci icin sonra yine bebek dusunun.

Cnm cevap verdigin icin tesekkür ederim. Doktorlara göre antibiyotigin zararsiz olanini kullanabiliyormusum ama cevremde o kadar cok bu yüzden düsük yasayan varki insan korkuyor acikcasi yinede tsk ederim cevabin icin
Çevrendekiler değil ama senin doktorun biliyor senin içini dışını, değerlerini, kanını. İlle de güvenmiyorsan antibiyotik tedavisinden sonra bebek yapmak için bir takvim iste doktorundan. Çok zor işler bu gebelik falan, ultra bir dikkat, ehemmiyet gerekli.

Evet aynen haklisin birde bende astim bronsit var cok kolay hastalaniyorum vücut direncim bu sebebden dolayi cok düsük antibiyotigi o kadar cok ictimki artik icmek istemiyorum her an hamile kalirim kaldiysam 2 yildir böyleyim valla ama ictim cnm aksam mecbur antibiyotiksiz gecmiyor yoksa. Nasip mi diyim kismet mi diyim artik Allah verirse olur zaten bi sekilde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…