Yardımcı olur musunuz lütfen gebelik belirtileri

Seher4206

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Mart 2022
51
10
23
Kızlar merhaba 9 ay önce dış gebelik geçirdim iğne ile tedavi oldum 6 ay korundum 4 aydırda korunmayı bıraktım 3 aydır da ovulasyon ile takip ediyorum kürtaj sonrası çok kanamam oluyordu adet döneminde bunun için doktora gittim primolut-n verdi 3 ay kullan bunu dedi adetin 16. Gününden 25. Günü arası 10 gün 3 er 3 er al dedi korunmamı söylemedi bende korunmadım(ilacı kullanmadan önce yumurtlamam oldu sonrasında ilaca başladım) bu ay 15 yumurtlamam oldu o günü ve ertesi günü çatladığı günü de değerlendirme yaptık adet günüme kadar da düzenli ilişkimiz oldu ilacı 9 gün kullandım 27 Aralık'ta bitirdim 29 Aralık da bat tarihimdi bugün 2. Gün oldu hala gelmedi adet olacak gibi sancılarım var ara ara geliyor gidiyor tam adet ağrısı gibi de değil dünden beri de bulantı baş dönmem oluyor şüphlenip test yaptım evde negatif çıktı 2 tanesi de ilaç adet kesiciymiş yeni öğrendim ama araştırdığım da ilacı bitirdikten 2 3 gün sonra adet olunur muş bu şekilde başına gelen var mı sizce hamilemiyim 2 ocağa randevu aldım ama çok sabırsızım kan testi versem yarın çıkar mı geç döllenme olabilir mi sizce şimdiden teşekkür ederim

Son düzenleme:
Merhaba gec döllenme olabilir belki biraz daha bekle ondan sonra kan ver umarım hamilesindir ilaçlardan dolayı da gecikme yapmış olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…