:( yardımcı olun lütfen :(

ffilizz

<3 MUCİZEMİ İSTİYORUM <3
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2009
161
2
hamiş olamıyom.her belirtiye heveslenip sonunda üzülüyorum. bu günlerde midemde çok bulantı var.bide sol kasığımda arada bir sızı ve pıt pıt atıyo gibi oluyo ama yumurtlama dönemim olduğu içindir diyip ümitlenmek istemiyorum.size sorum ; acaba bulantılar en erken nekadar zaman sonra başlar.yani bnm bulantı hamilelikle ilgili olabilirmi? adetim 17 sinde merakla bekliyorum.şimdiden çok teşekkürler yardımcı olduğunuz için ...mafoldumben

canım inş en kısa zamanda hamile kalırsın...
belirtiler en erken 4 5 haftalıkken başlar canım.. benim 6 haftada bulantılarım başlamıştı ama ne bulantı.....
Allah en kısa zamanda sana da tüm isteyenlere de anneliği nasip etsin...:Saruboceq:

aynı şeyler bende de oluyo canım bence cokk isteyip kafamıza taktığımız için.hepsi psikolojık yanı benımkı öyle her ay aynı belırtileri yaşayıp ağrı baş dnmesi pıt pıt atma olayı vs herşey oluyo ama sonuç hüsran oluyo(onun için takma gününü bekle gecerse test yaparsın.şimdi ben sana başdönmesi belırrti vardır bebk desem sen cokk umutlanacak ve kapılıp başka belirtiler hissedeceksin genelde çok isteyen ve takanlarda öyle oluyor cünkü.ama inşallah hamilesindir

hamilelikle ilgili bulantılar genelde 4-6 hft da ancak başlıyor, ama benim biçok arkadaşım tamamen bulantısız hamilelik geçiriyor. hiç belli olmaz.

canım benım oncelıkle hayırlısı olsun :) allah kalbıne gore versın ınsallah .
benımde gebelık durumu var bende beklemedeyım suan reglım gectııı 5 gun! benımde ıkı hafta oncesıne kadar oluyoru ust uste 3-4 aksam sonra gectı arada gelıyor yıne ....

anladım haklısınız galiba. belirtiler psikolojik. ama inşallah değildir.allah isteyen herkese ve bana en kısa zamanda nasip etsişn hayırlısıyla... teşekkür ederim cevap verdiğiniz için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…