yardımcı olumusunuz lütfen bilen varsa :(

K

kerman

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi kerman
merhaba arkadaşlar geçen ay düşük yaptım bilmeden farlutal içtiğim için bebeğimi gördüğüm gün düştü senağlama senağlama doktor adet düzensizliği için cyclo progynova verdi. mardindeyim ve düzgün bir doktora denk gelemedim. bize bu hapla hamile kalırsanız bebeğe bir şey olmaz dedi ama yanlışmış. bide aşırı bulantılarım göğüs sızım vücudumun şişmeleri var.

11. gün kanamam oldu hafif pembe.bugün 17. gün kanamam var koyu siyaha da yakın kahverengi gibide. başka doktora gittim bu hap yapar dedi ama kist miyom falanda yokmuş herşey normalmiş.ve bu hap gereksiz dedi ve bebek yapılmaz dedi ama iş işten geçti korunmamıştık riskli günlerde. kanamam hafif hafif devam ediyor bugün progesteron kısmına başladım. ama kafam çok karışık ve moralim çok bozuk gerçekten güvenebilip sorabileceğim kimse yok senağlama senağlama

bu kanama hamilelik olabilir mi sizce ne olabilir? bir düşük daha yapmak istemiyorum ama yavrumun sakat olmasınıda istemiyor çok kötüyüm. lütfen yardımcı olursanız sevinirim cevaplarınızı bekliyorum. senağlama senağlama senağlama

• Konu Sahibi kerman
kimse cevap vermeyecek mi arkadaşlar ya
hala kanamam var

• Konu Sahibi kerman
inşallah yardım eder gurbetteyim ve artık ne yapıcam şaşırıdım
düzgün bir doktorda yok. bilende yok senağlama senağlama senağlama

• Konu Sahibi kerman
öncelikle çok geçmiş olsun.ama analadığım kadarıyla 11 günde başlamış lekelerin yani tam yumurtlama dönemlerinde.hamile kalmış olamazsın gibime geliyor.canım ne kadar çok dr gidersen kafan o kadar çok karışacaktır.sana hangi dr dediği mantıklı ve iyi geliyorsa ona git derim ben.çve sadece 1 tane dr olsun o dr güven.2 dr da senin kafanı karıştırmış.ama anladığım kadarıyla henüz yumurtlama günlerinde olmalısın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…