yardıma ihtiyacım var

adasareay

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2024
1
0
19
Merhabalar, bunun tamamen bir takıntı olduğunu biliyorum ama tamamen bilinçsizim bu konularda. Hiç ilişkim de olmadı yani bakireyim fakat bir şekilde hamile kalmaktan çok korkuyorum. Kaç gündür bunu düşünüyorum, resmen psikolojik bir şey bu. Hatta test bile almayı düşündüm ama korktum. Şüphelendiğim şey ise şu banyo duş başlığı olayını duymuştum internetten ben de merak ettim denemek istedim. Duş başlığını yerinden çıkarıp o başlığın arkasıyla biraz sürttüm ama asla vajinaya da sürtmedim.Vücudumu tanıdığımı düşünmüyorum. Sonra bir anda düşündüm ki ya evdeki erkeklerden biri de ona bir şey yaptıysa... Biliyorum yazarken bana bile saçma geliyor ama korkuyorum işte . Sonra bunu düşünmekten gerçekten panik atak geçirdiğimi düşünüyorum aklıma ne zaman gelse sıcak bastı bana ateşim yoktu ama normalden daha sıcak kaldım birkaç gün göbek deliği çevrem ağrıdı falan. Yani arkadaşlarımla da paylaşamıyorum ama bir insandan düşündüklerimin saçma olduğunu duymaya ihtiyacım var,rahatlayabilmek için.Teşekkür ederim.

Saçma oldunu kendinizde düşünüp neden buraya yazıypsunuz hamile değilsiniz işte yok hamilelik spermin senin vajinana girmesi lazım olması için neden kendinize inandırmakta güçlük çekiyosunuz sizin o dediniz yöntemlerle şuan herkes çocuk sahibiydi bilinçli olmadınız konularda gerekirse bişey yapmayın siz

X