Yardıma İhtiyacım Var :(( Sık Sık İdrara Çıkma Hele ki Geceleri

üşütmeden rahimin mikrop kapmasından ve idrar yolundaki iltihaptan kaynaklanabilir bendede dogumdan sonra olmuştu dr gittim bişe kalmadı çok şükür

maalesef aynı sorun bende de var.iltihabi bir durum sözkonusu değil çünkü uzun bir süre antibiyotik kullandım.gündüz herşey normal sık sık tuvalete gitme ihtiyacı duymuyorum.yatar yatmaz iki- üç -beş dakika arayla git gel yaşıyorum sadece birkaç damla için.yani tuvalete gitme ihtiyacı hissi hiç geçmiyor uyuyuncaya kadar.bir kez daha dr a gitmeyi düşünüyorum

yaa aynı sorun bendede var hemde 8yıldır ağrı sancı yok sadece tuvalete dece gündüz gıdıp gelıyorum en son 4yıl önce gittim dr bişey cıkmadı bi ilaç verdı ıyı geldı ama yıne tekrar basladı mesanem hep dolu yemek yemeden önce tuvalete gıtmem gerekıyo yoksa yemek yıyemıyorum dolu oldugu için yemekten sonrada tuvalete kosuyorum hemen doluyo bıyere gıtmek özelliklede ev oturmalarına gıtmek bende gergınlık yaratıyo artık :çok üzgünüm:

selam kızlar bende de aynı sorun var. Klasik cevabı idrar yolları enfeksiyonudur bu rahatsızlıgın. Özellikle gece olur kesinlikle tam idrar tahlili yapmak gerekir. 3 dereceymiş öyle dedi doktorum 1 hafif şiddetli 2 orta şiddetli ve 3 agır şiddetli böbreklere sıçrıyomuş. Dikkat edin kendinize ayaklarınızı üşütmeyin ve ilişkiden sonra üzeriniz açık kalmasın. Antibiyotik almadan geçmez en kötüsü de yer ediyor vücutta amannn hamişler dikkat siz sakın antibiyotik almayın. Sevgilerr hihoyyyt

bendede aynı durum var dicem hiç şaşırmıcaksınız kızlar:) genelde bayanlarda dönem dönem böyle sorunlar yaşanıyor , doktora gittim dün hafif bir idrar yolu enfeksiyonu var dedi ilaç yazdı . sonra geçiyor ama ara ara tekrarlıyor bu durumlar. tekrardan herkese geçmiş olsun

bende o dediğinden yaşadım,sanki küçük tuvaletim var tuvalete çıkasım var ama gelen giden yok,bi de yaptıktan sonra ki yanma hissi daha beter öldürdü beni,1 haftadır daha yeni düzeldim..Bi daha olursa direk idrar tahlili yaptırıp maydonoz kaynatıp içicem...

siz sistit olmussunuz anladigim kadariyla..sistit baslangicinda yani idar yapaken yanma hissini hissettigniz an bol bol su icmeye baslayin duzelio ama 2 gun bekleseniz hemen ilac tedavisi gerektirio antibiyotksiz gecmio..belki biliosunuzdr ama yinede yazayim :teselli:maydonoz suyu dusuk tehlikesine yol aciyor.eger hamileyseniz yada hamile olma ihtimaliniz varsa icmeyin.gecmis olsun..

Çok teşekkür ederim,zaten bende öyle düşünmüştüm korkarım sistitten,ama bayağıdır yok,rahatım şimdi ayaklarımı falan da sıcak tutmaya çalışıyorum,dediğiniz gibi bol bol su içiyorum a.s.

bol,bol su içmenin yanında,ilşkiden sonrada mutlaka azda olsa idrarınızı yapın,içeri girebilecek bakterileri idrarla dışarı atmış olursunuz.evet maydonozda çok iyi geliyor,kaynatıp içmenin dışında buharıda çok iyi geliyor.....

o ilacın adı neydi acaba benimde aynı şikayetim var ne iltihap ne başka bişiy çok tahlil yaptırdım herşey temiz ama gece gündüz tuvaletteyim ne olur yardım

genel olarak bilinen antibiyotikleri kullandım farklı nedenlerden dolayı da.zaten işe yaramadı.yine aynı sorunum var.sahurdan sonra uyumam mümkün değil.deli oluyorum bu duruma.nolcak bizim bu halimiz

bendede var bu sıkıntı.. his ama bendeki tuvalete gidiyorum damla şeklinde geliyor.. dışarı çıkamaz oldum.. yaaa sinnir oluyorum bu duruma.. aslında bende kasımdan beri var aralıkta gittim dr a sorun yok dedi.. ama ilç yazd..ı onuda anlamış değilim..geçmezse gel ultrasonla bakalım dedi.. hala gidecem.. ya gidecem şimdi ilaç yazacak.. ilaç kullanmakta istemiyorum.. çünkü bebek istiyoruz eşimle.. ya bilmiyorum pzartesi gidsecem ama böle olmayacak.. daha bugun dışarı çıktım.. ama geri döndüm offff..bu iki olldu.. dr a gitmek şasrt oldu...((((((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…