yardım: sağlıksız gebelik kesesi

cevapların ve bana yardımcı olduğun için teşekkür ederim:)))

benimbugün 13. gün ama kanam var((( birkaç gün hiç olmadı ama dünden beri kanam var. çok şiddetli değil ama hafif akıntı şekilde bir sorun yoktur inşaallah...

evet canım ben mecburen insan içine karıştım. ilk gün çok zor oldu ama sonrası daha iyiydi, alıştım sorulara...

kürtajımda nasıl bir işlem uygulandı bilmiyorum. doktorum açıklamadı ben de öğrenmek istemedim zaten bu tatsız şeyi... operasyon kısa sürdü ve hekim bir sorun olmadığını söyledi ama benim çok sancım oldu çıkınca... hekim de şaşırdı herhalde psikolojikmen hiç hazır değildin dedi... ki doğru.. biz 4 yıldır evliyiz ama çocuk istemiyorduk taaki aralık 2012ye kadar... hakikaten çok isteyerek bebek düşündük.. güya ben kadın doğum druna da gittim hamile kalmadan önce ama sadece vajinal ultrasonla baktı kan tahlili falan yapmadı.. keşke yaptırsaydım...

hayırlısyla bir adet olayım inşaallah sonra kan tahlilleri yaptırma olayına girmek istiyorum... gerçi doktor tıp liteartüründe 2 hatta 3 düşüğe kadar normal kabul edildiğini söyledi ama bu büyük yıkımı Allah korusun bir kez daha yaşama fikri bile beni mahvediyor...

Allah yardımcımız olsun ne diyeyim... her şey Allah tan geliyor.. bu acıyı da tecrübe etmem lazımmış...

senin ve eşinin de hakkında hayırlısı olsun inşaallah canım... moralini yüksek tut, Allah a çok şükür çocukların var:)) onları Allah size bağışlasın:)

merhaba konu açılalı çok olmuş ama durumunuz ne oldu.Bende zor durumdayım

bebeğini sağlıkla kucağına aldınmı?benimde hala kesem boş 7.haftam doldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…