Yardım lütfennn

sevolm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2009
75
0
öncelikle bütün annelere ve anne adaylarına merhaba
siteye yeni üye oldum ve bana yardımcı olacağınızı düşünüyorum.
3 gün önce yani adetime 3 gün kala çok az kahverengi akıntım olması sebebiyle idrar testi yaptım ve pozitif çıktı aynı akşam hastaneye gidip kan testi yaptırdım değerim 132,55
doktor düşük yada düşük tehdidi olabileceğini söyleyip iki gün sorna testi tekrarlamamı istedi
dün yapılan testte hcg 240 çıktı. doktora gösterdiğimde düşük çarşamba perşembe yine gel dedi
ben cumartesi gitmeyi düşünüyorum
hamile arkadaşlar ilk değerlerinin nasıl artış gösterdiği konusunda bana yardımcı olabilirlermi
sizce bu değerler normalmi? bu arada akıntım sadece o gün 3 defa olup kesildi.
hepinize teşekkürler

Canım doktorunun dediği günde git. Bi sitede bhcg nin iki günde bir kat artması gerektiği yazıyordu. İnşallah sorun yoktur canım. Yumurtlama tarihini biliyo musun? Eğer o geç bi tarihse çok yeni bi gebelik te olabilir...

adet olmam gereken gün bugündü yani çok erken öğrendim ben
tam olmasada hemen hemen iki katına çıkmış değerim ama yinede korkuyorum
tahmini yumurtlama tarihine göre yarın tam iki hafta olacak
yani çok yeni daha.
değerlerini hatırlayan arkadaşlar yokmu hiç???

Canım benim öyleyse bence değerin normal. Sen gönlünü ferah tut, iyi düşün iyi olsun herşey. Değerler kişiden kişiye farklılık gösterir. Bir hafta geçtikten sonra adetten binleri gören de var, iki yüzlerde olan da var. Yumurtlama günüyle bağlantılı anlıycan...O yüzden sen başkalarının değerleriyle yorum yaparsan yanıltıcı olur. İnşallah bebeğini sağlıkla alırsın kucağına

çok tşk ederim ne kadar bilsemde duymak güzel geliyo içim rahatladı
normal artışlara göre haftaya 2000 e yaklaşmamız gerek inşallah bakalım
darısı başınıza.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…