Yardım lütfen🥺13haftalık gebelik aşırı bulantı ve boğazda reflü

Aymisin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2018
117
33
13 haftalık gebeyim. 5 haftadan beri aşırı bulantılarım var. Ellerim, içtiğim su bile kokuyor.su içiyorum bir kaç dakkaya kusuyorum. Mideme iyi gelen hiç bir şey yok. Ne yersem içersem anında geri çıkıyor. 2 günde bi serum takılıyor. 8 kg verdim. Doktor mecbur zofer adlı ilacı verdi. Bu ilacı aldıktan sonra hafif bşi yersem tüm gün sadece onla geçiriyorum. Son 4 haftadır ise boğazımda başta yuktundukcaydı şimdi ise sürekli yabacı bi cisim var hissiyatı var ve Buda normal bulantıdan ayrı olarak kusturuyor. KBB uzmanı baktı reflü olmuş dedi. Yediklerimi midemde sindiremiyor gibi geliyor. İlaç alıp yediklerimi 8 saat sonra sindirmemiş olarak geri çıkarıyorum. Sanki bir kabusun içinde gibiyim. Bu sorunları yaşayan oldu mu? Hamileyim ama buna sevinemedim bile kendimi dermanı olmayan bi hastalığa yakalanmış gibi hissediyorum. Bulantının ilaçla çözümü var ama boğazdaki bu reflüyü yaşayan var mı? Bu 9 ay bu şekilde devam mı edecek? Yardım edin lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…