yardım lütfeenn

toobe

♥mY littlE sUnsHine♥
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2010
1.184
3
arkadaslar 3 aralık regl tarihimdi.Tam gününde yani 1.gün bikaç damla pembe akıntı oldu,2.gün kahrengi 2-3 damla akıntı sorası yok.nedir bu sizce.Bide belirteyim bekarken 2 kez cikolata kisti ameliyatı oldum evleneli 4 ay oldu,6 yıldırda doğum kontrol hapı kullanıodum dr.cocuk olması için hapı bırak dedi yani bu ilk ay korunmadığımız ayrıca 5 cmlikte kistim var ((( bunlar sizce doğum kontrol hapını bırakınca yan etkiler midir ? buarada dünde test yaptım negatif cıktı ama bi garip hissediyorum kendimi..fikirlerinizi bekliom acaba c zor olan sey olmus olabilir mi ( hamilelik) ...

Son düzenleme:
Canım inşallah hamilesindir ama çokta umutlanma derim bu kistten 2 cmlik bendede var ve adet öncesi lekelenme oluyor..

Canım inşallah hamilesindir ama çokta umutlanma derim bu kistten 2 cmlik bendede var ve adet öncesi lekelenme oluyor..

haklısın cnm işte ilacı yeni bıraktığım için yan etkisi sanırım..yinede insan merak edioo işte zaten bütün adet belirtilerim var ama sadece lekelenme oldu gerisi tamamen bitti bende acaba dedimm

canım inş. hamilesindir istersen doktora görün belki kistlerinle alakalı bir durumda olabilir...

Kistler böyle akıntılar yapabiliyor ama hamileysen de yerleşme kanaması olabilir. Emin olmak için bir kaç gün daha bekleyip idrar testi yapabilirsin. Eğer yerleşme yeni olduysa 4-5 gün sonra idrara hormon geçmeye başlar, o zaman idrar testinde silik de olsa çıkar. Eğer beklemek istemiyorsan kan testi yaptırabilirsin. İnşallah hamilesindir.

evet arkadaslar güsel dilekleriniz için tskler bakalım hala aynı durum devam edio hamilelik olması zor bi ihtimal ( olsada cok mutlu olurum o ayrı ) beklemedeyim kist düzenimi bozdu galiba simdi ovulasyon tarihim filanda karıscak dimi pufff bu ay güselce hesaplamayı planlıyodum test alcaktım çrş dr a gidcem umarım herkesin gönlündeki olur dularım sizlerle ama benim durum ameliyat,kist..yüzünden vahim yinede umutluyum ama bi gün olur ins hepimiz inanalım

cnm cmt yaptım test bişi çıkmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…