Yardım Kızlarrrr

B&M&N

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2007
5
0
Kızlar ben ocak 19 da düşük yaptım bu ay daha regli olmadım sizce yine hamiş olabilir miym hafta sonu test yapıyım diyorum.İnş. hamişimdir ve bu sefer hayırlısınla ALLAH tamamına erdirir.Çok kötü bişey öyle alışıyosunuz ki o fikre 1,5 aylıktı düşüke sonuçlandı.Cvp bekliyorum

gecmis olsun cnm dusuk olduktan sonra adet gecikebiliyor biraz daha bekle derim bende iki dusuk yaptim ondan biliyorum adet duzensizlesiyor dusugumden iki ay gecti ve hala duzene girmedi yinede dayanamiyorsan test yap belkide hamissindir isallah hakkinda hayirlisi olsun

CNM BEN DUSUKTEN 50 GUN SONRA ADET OLMUSTUM. GECIKME OLMASI NORMAL. VE ADETIM SU AN DUZENSIZ. AMA TABI BELLIDE OLMAZ. ICINDE KALMASIN SEN YINE TESTINI YAP. İİ ŞANSLARRR

Bencede düşükden sonra adet gecikir düzensizleşir normaldir bu zaten hemen üstüne hamile kalmasan daha iyi rahim toparlasın kendiniki bir daha aynı problemi yaşamayasın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…