Yardım edin lütfen :(

Paris2121

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2015
628
213
29
Kızlar ALLAH için ben evliyim annemlerin evine geldim 2 gundur burada kalıyorum sanki biri bu eve ölü toprağı atmış gibi annemle kız kardeşim az önce kavga etti annnem sinir krizi geçirdi erkek kardesime bi haller olmuş ALLAHİNİ SEVEN Bİ AYET EL KURSİ OKUSUN BU EVDEKİ GERGİNLİK Bİ GECSİN BUGUN CUMA BELKİ DUALARİNİZ KABUL OLUR OKUYANLAR OKUDUM DİYE CRVAPLASİN LUTFEN
Bismillahirrahmânirrahîm.
Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard. Men zellezî yeşfeu indehû illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûne bi’şey’in min ilmihî illâ bimâ şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azîm.

Tamam canım ama gerçekten çok kötü kavgalar çıkıyor annem ayrı odada kız kardeşim ayrı bi odada ağlıyor sen okudun mu

Hangimiz ağlamadık bacım? :) Normal bunlar, hazır ordayken geyik şamata yapıp aralarını yap hadi burda vakit kaybetme :) İki şirinlik falan yap :)

bu konu kapanır veya taşınır allah yardımcınız olsun

Tamam canım ama gerçekten çok kötü kavgalar çıkıyor annem ayrı odada kız kardeşim ayrı bi odada ağlıyor sen okudun mu

biz buradan okuyarak sizin oraya pek etki edemeyiz.
ancak siz anneniz ve kardeşinizi sakinleştirerek, arabuluculuk yaparak etki edebilirsiniz.

aslında aile o durumdayken buraya yazı yazmanız da ayrıca ortamı geren bir hareket olabilir. zira şu an anlaşılmayı bekleyen 2 sinirli insan var evde.

Konuştum her ikisiyle de olmuyor ayrıca dua nasıl etki etmez öyle şey mi olur

okudum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…