Yardım edin lütfen :(

of of, yazıp yazıp siliyorum.

neyse aileniz barıştığına göre konuyu kapattırsanız...

okudum, inşallah allah tez vakitte sukunet versin oluyar öyle şeyler ev içinde, heleki artık siz o evin misafiri iseniz eskiden olanlar bile fazla gelebiliyor gözünüze, arayı bulmaya öncelikle kardeşinizi sakinleştirmeye gayret edin, anneler hertürlü sakinleşirler zaten, saygılar.

okudum, inşallah allah tez vakitte sukunet versin oluyar öyle şeyler ev içinde, heleki artık siz o evin misafiri iseniz eskiden olanlar bile fazla gelebiliyor gözünüze, arayı bulmaya öncelikle kardeşinizi sakinleştirmeye gayret edin, anneler hertürlü sakinleşirler zaten, saygılar.
Allah razı olsun canım anlatamadigim bir suru şey var

Arkadaşlar sebepsiz gerginlige atışmaya vs gerek yok.
Yer gök dua üzerine kurulu derler,arkadaşımızda buna istinaden bir yardım istemiş.
Okuyan okur okumayan okumaz.
Bazende insanları birşey istediğine pişman etmemek lazım.

Bunun üzerine hadisimiz bile var.

“Bir Müslüman, yanında bulunmayan bir din kardeşi için dua ederse, mutlaka melek ona, aynı şeyler sana da verilsin, diye dua eder.” (Müslim, Zikir 86; Ebû Dâvûd, Vitir 29)

Sevgiler.

Arkadaşlar sebepsiz gerginlige atışmaya vs gerek yok.
Yer gök dua üzerine kurulu derler,arkadaşımızda buna istinaden bir yardım istemiş.
Okuyan okur okumayan okumaz.
Bazende insanları birşey istediğine pişman etmemek lazım.

Bunun üzerine hadisimiz bile var.

“Bir Müslüman, yanında bulunmayan bir din kardeşi için dua ederse, mutlaka melek ona, aynı şeyler sana da verilsin, diye dua eder.” (Müslim, Zikir 86; Ebû Dâvûd, Vitir 29)

Sevgiler.
Ah bacım ah beni bir tek sen anladın allah okuyanlardan razı olsun allah senden de razı olsun

okudum.

:KK51:

edit: barışmışlar ama olsun ben selametleri için okumuş olayım :KK53:

X