Doğuma Hazırlık yardım edin lütfen........

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

deniz.

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2009
254
6
arkadaşlar ikizlerimden birinin adı oğuzhan olucak diğerine karar veremiyorum yardım edin..............bu isimlerden hangisi güzel...uygun olması gerekmiyor..........sinan..giray...demir...kadir..baran...tamer...ali.....ali baran

arkadaşlar ikizlerimden birinin adı oğuzhan olucak diğerine karar veremiyorum yardım edin..............bu isimlerden hangisi güzel...uygun olması gerekmiyor..........sinan..giray...demir...kadir..baran...tamer...ali.....ali baran

Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin!!
Benim hosuma giden isim Baran ve Ali Baran... Bendende bi tavsiye Baranalp...

bence emirhan olsun
benim amcamin kizi ikizlerine emirhan ve oguzhan verdi güzel bence yoksa Baran ver derim

hayatım o kadar cok var ki:

Alphan
Gökhan
Kaan
Metehan
Atahan
Atakan
Serhan

aklıma simdilik bunlar geldi

aklımı aldın valla başlığı görünce bişey oldu sandım Allah korusun
oğuzhan a uygun benim sana önerebileceklerimden denizhan , egehan, kaan, hakan, tarkan, atakan,
ama uygun olmasın diosanda bence miraç, can, çınar, kayra, berk, ali, kemal, mustafa,

arkadaşlar ben sizin beğendiklerinizi değil....benim yazdıklarım arasından hangini beğendiğinizi sordum..yinede çok saolun....

bence metehan yada kağan koy..oğuzhanla anlamları aynı..amaaaa yazdığın isimlerde çok güzell..o zaman sinan koyy kardeşimin adı...çokkkk yakışıklı ,başarılı.çalışkan,espirilidirr..bide çok acayip bi durum var benim içinn..kadir babamın adı,sinan ve ali erkek kardeşlerimin adı..oğuzhan kocamın adıı..tamer yeğenimin adı..yawww biz ne kadar uyumlu bi aileyizz

Son düzenleme:
arkadaşlar bekliyorum fikirlerinizi....benim yazdığım isimler arasından .....karar verememeek çok kötü.....

canım oğuzhan iyide diğer isimler pek hoş değil, oğuzhana uymuyo, bence ya emirhan ya da denizhan olmalı

Buraya yazılanlardan Tolgahan hoşuma gitti benimde yada Metehan
Oğuzhan'a da uyması açısından gayet güzel isimler :lepi:

ben ezel ismini seviyorum erkekte :1closedeyes:
sizin söylediklerinizden de
demir ve giray

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…