Yardım edin!Kışın ıslanan havlular bir türlü kurumuyor

xsxehrazat35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2007
515
7
54
Kızlar kışın ellerimi,yüzümü sildiğim havlularım hep ıslak,hiç kuru havluya silindiğim olmuyor,sizler nasıl başediyorsunuz bununla?(Evde kalorifer yakmıyoruz)

cnm bunun bir çözümü yokki.. varsada ben bulamadım.. ki kaloriferli evde yaşamama rağmen sürekli kullanıldıklarından ve 2 wc ye sahip olama rağmen hepsi herdaim ıslaklar. yanlız ben ananemizde görmüştüm banyoda iki ayrı askılık iki ayrı havlu extra birde misafir askısı vardı..toplam eder 3 havlu.artık öle bir askılık bulacaksın hangisi kuruysa onu kullanacaksın başka seçenek yok gibi

Kızlar kışın ellerimi,yüzümü sildiğim havlularım hep ıslak,hiç kuru havluya silindiğim olmuyor,sizler nasıl başediyorsunuz bununla?(Evde kalorifer yakmıyoruz)

ben de bu durumdan muzdariptim. şimdi banyoda da bi peteğimiz var kullanınca hemen üzerine seriyoruz. bi dahaki sefere bizi kuru ve sıcak bi şekilde karşılıyor :asigim: . ve 2 havlu asıyorum tabi.
tabi senin öyle bir seçeneğin yoksa kullandıktan sonra hemen içeri soba başına koyacaksın arkadaşın da dediği gibi en iyi çözüm bu.. ve yedek havlu da asacaksın banyoya a.s

peteeklerın uzerıne koyuyorum ben
evın sobalı ıse sende sobanın yanında kurutabılırsın canımbenneyaptımki

canım bunun yolu sık sık değiştirmen hergün ..mesela bizim abdest alınca sildiğimiz havlu ayrıdır ..normal el silme havlusu bide çocukların vardır ,misafir olunca onada ayrı tabi bunların hepsi yanyana dizli değil .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…