Yardım edin bana....

E

EU3

Ziyaretçi
mrb hanımlar.ben henüz 8 aylık evliyim ve sorunlarımız ilk günden basladı sayılır.sorun esım ve ailesı.yalnızken bı aradayken gayet ıyıyız hıc bı problem yok ama ailesıye bır araya geldıgımızde hersey degısıo.sankı bambaska bırı oluo.ozamnlar esımı tanıyamıyorum.ne denedıysem olmadı.yardım edın bana.yorumlarınızı beklıorum.ama ne olur uzulme her evlılıkte our bole seyler zamanla yoluna gırer fılan demeyın lutfen herkesın ewlılıkte sorun yasıo olması sonucta benım meselelerıme cozum olmuo yada mutlu etmıo benı.yardımlarınızı beklıorum.ılgınıze tskler:1no2:,Çok üzgünüm çoook:

ne gibi değişiyor ki
sana kötü mü davranıyor :uhm:

hayır tam olarak oyle sayılmaz ama sankı orda ben yokmusum gıbı hıc evlı deılmıs gıbı gıttıgımız yerlerde ya benım karım mı vardı ne vardı demıo hıc.yalnız basıma kalakalıorum.sonra ne bılım aılesının bana durmadan laf sokmasını,hıc sebepsız yere bı cogu gormezden gelıo,yada aılesıyle bı konu oldugunda haklı da olsam onları savunuo bılmıorum ne yapacagımı:çok üzgünüm:

öff bunu erkeklerin geneldesi yapıyor. daha yolun cok basındasın ve acık acık konus. kendini yerime koy.ben ailemin yanında sen yokmusun gibi davransam kendini nasıl hissederdin gibi yaklaş.kavgaya cevirmemeye calıs bu konusmayı. ama mutlaka dile getir. çünkü şimdi susarsan yarın birgün senin evde oldugunu bile unutabilir.mutlaka konus detaylarıyla

ne susmayı ya dıyorum ya bı cok yolu denedım.ustelık benım aılem yasadıgım yerde degıl.ben konyadayım onlar kutahya.yanı zaten sureklı onun aılesıyle ıc ıceyız

Önemli olan bas basa oldugnuzdaki tavridir bence....:nazar:

Normalde hic bir sorunun yoksa esinle bunu kendine dert etmen inanki cok gereksiz...Erkeklerin bircogu ailelerinin yaninda eslerine karsi degisiyor, buda demek degilki seni sevmiyor veya deger vermiyor.a.s

bence yalnıs bır aradayken banA MUHTAC da o yuzden yemegı utusu bulasıgı cayı kahvesı hergun bunlar oluo zatebn.ama onlarlayken bana ıhtıyacı yok kı.oyuzden de yuzume bakmıo.haksızmıyım ama ya

bu bir alıskanlıktır zamanla değişir
acık acık konus
farkında olsun yaptıklarının

bence yalnıs bır aradayken banA MUHTAC da o yuzden yemegı utusu bulasıgı cayı kahvesı hergun bunlar oluo zatebn.ama onlarlayken bana ıhtıyacı yok kı.oyuzden de yuzume bakmıo.haksızmıyım ama ya

Olur mu canım öyle?
ınsan eşine yemek,ütü,çay yapıyor gözüyle bakar mı?
Bence eşinizle güzellikle konuşun,derdi neymiş anlarsınız.

Canım başbaşayken sana olan davranışlarından mutluysan gerisini fazla kafana takma bence.
Çünkü bazı erkekler ailelerinin yanında eşlerine karşı fazla rahat olamazlar,bide malum "erkeğim" havaları vardır.

Ailesi onun yanında sana durmadan laf sokuyorsa sen de çaktırmadan onlara laf sok.Yani kızdığını belli etmeden gülerek diyeceğini de :nazar:

Bana göre haksizsin...:kahve:

Dedim ya...normalde bir sorununuz yoksa bu yüzden esinle kötü olmana degmez.

Arkadasim bu birazda yapi meselesi...bende esimde kendi ailelerimizin yaninda birbirimize öyle cok ilgili alakali davranmayiz...ama bu hic sorun olmadi aramizda...
olabilir belki esininde yapisi öyle...hemen art niyet araman yanlis.:nazar:

Adam evinde senle bas basa daha rahat oluyor...ne var bunda?benneyaptımki

Önemli olan bas basa oldugnuzdaki tavridir bence....:nazar:

Normalde hic bir sorunun yoksa esinle bunu kendine dert etmen inanki cok gereksiz...Erkeklerin bircogu ailelerinin yaninda eslerine karsi degisiyor, buda demek degilki seni sevmiyor veya deger vermiyor.a.s

Gülsümcüm kimse dört duvarın arkasını bilmiyorki ama.
Arkadaşta tahminimce eşinin davranışlarından kayınvalidesi veya başkaları hoşnut oluyo diye sıkıntı yapıyodur.
Buna benzer olaylar benimde başımdan çok geçmiştir.
Tamam eşin dostun akrabanım yanında vıcık vıcık ol denmiyorki.:1no2:
Eşini yok sayma ve en azından haklı olduğu konularda köstek değil destek ol.
Bende eşimle bunu uzun uzun tartışmışımdır. Derdimi nihayetinde anladı sağolsun.:1closedeyes:
Arkadaşım sende eşinle konuş yapı meselesi soğuk davrana bilir ama dozunu iyi ayarlaması lazım.

Gülsümcüm kimse dört duvarın arkasını bilmiyorki ama.
Arkadaşta tahminimce eşinin davranışlarından kayınvalidesi veya başkaları hoşnut oluyo diye sıkıntı yapıyodur.
Buna benzer olaylar benimde başımdan çok geçmiştir.
Tamam eşin dostun akrabanım yanında vıcık vıcık ol denmiyorki.:1no2:
Eşini yok sayma ve en azından haklı olduğu konularda köstek değil destek ol.
Bende eşimle bunu uzun uzun tartışmışımdır. Derdimi nihayetinde anladı sağolsun.:1closedeyes:
Arkadaşım sende eşinle konuş yapı meselesi soğuk davrana bilir ama dozunu iyi ayarlaması lazım.

ewt bende tam da bundan bahsedıyorum ıste.kımse aıle buyuklerının yanında vıcık vıcık laubalı bısekılde olmak ıstemez.ama benınm dusuncem evlendıgınde karına sahıp olmmak degıl sahıp cıkmak gereklıdır.kı herseyını senın ugrunda gerı de arkada bırakıp sana geldıyse.destegın ıcın sag ol guzelım :teselli:

mrb hanımlar.ben henüz 8 aylık evliyim ve sorunlarımız ilk günden basladı sayılır.sorun esım ve ailesı.yalnızken bı aradayken gayet ıyıyız hıc bı problem yok ama ailesıye bır araya geldıgımızde hersey degısıo.sankı bambaska bırı oluo.ozamnlar esımı tanıyamıyorum.ne denedıysem olmadı.yardım edın bana.yorumlarınızı beklıorum.ama ne olur uzulme her evlılıkte our bole seyler zamanla yoluna gırer fılan demeyın lutfen herkesın ewlılıkte sorun yasıo olması sonucta benım meselelerıme cozum olmuo yada mutlu etmıo benı.yardımlarınızı beklıorum.ılgınıze tskler:1no2:,Çok üzgünüm çoook:

hayır tam olarak oyle sayılmaz ama sankı orda ben yokmusum gıbı hıc evlı deılmıs gıbı gıttıgımız yerlerde ya benım karım mı vardı ne vardı demıo hıc.yalnız basıma kalakalıorum.sonra ne bılım aılesının bana durmadan laf sokmasını,hıc sebepsız yere bı cogu gormezden gelıo,yada aılesıyle bı konu oldugunda haklı da olsam onları savunuo bılmıorum ne yapacagımı:çok üzgünüm:

Vallaha güzelim ben senin bu yorumlarindan yola cikarak cevap yazdim...
Esimle yanlizken iyiyiz hicbir problem yok diye yazmissin, bana kötü davranmiyor demistin...benneyaptımki

Bana görede önemli olan budur...a.s

Ister burda ister gercek hayattada görmüs ve duymusundur...sadece ailelerinin yaninda degil normaldede esini hice sayan umursamayan erkekler var..

Tabikide evinde ne oluyor ne bitiyor bilemem, esinide sen tanirsin...defalarca konustum ama fayda etmedi dedigne göre, esin yanlis birsey yaptigni düsünmüyor muhtemelen.:nazar:

Benim sana tam olarak demek istedigim suan bu durumu degistiremiyorsun, peki bu denli dert etmen ne kadar mantikli olabilir?
Sadece kendini sinir ediyorsun...kimseye birsey olmluyorki...Bunun formülü falanda yok güzelim...söyle yap esin düzelir söyle konus cözülür diye birsey yok...:kahve:

Bazi seyleri zamana birakmak lazim...bu zaman icinde bu durumu kendine dert edip kendini yiyebilirsin veya takmayip umursamayip zamanini daha güzel degerlendirebilirsin..

Tercih senin..:nazar:

yorumlarınıza dusuncelerınıze cok tesekkurler.bıraz da olsa ıcım rahatladı.ozellıklede gulsum abalcım senın kıler.abla dıyorum muhtemelen benden buyuksun.sag ol.haklısın valla kendımıze yapıoruz kımseye bısey olmuo

Sen onunla yanlızken mutlumusun, sana değer veriyormu, fikirlerini önemsiyormu, gerisini takma bence, hem başkalarının yanında yapmacık şekilde ilgi gösterisinde bulunanlar çok komik geliyor insana zamanla, herkesin yapısı bir değilki, kimi insan daha ağır, tabii eşinin sana değer verdiğini göstermesini istiyorsun haklısında...ama eşinle konuşmana rağmen bişeyler değişmiyorsa ve bu onun yapısıysa boşuna üzülüyorsun, tabii ne eşinin ailesinin nede başkalarının seni rencide etmesine izin verme, saygıyla kendini savun a.s

işte aklı sıra annesinin yanında seni önemsediğini belli etmiyor,,yoksa kıs bu kaynana seni kıskanıyo falan olmasın,,oğluna sölemiştir belki,laf falan çarpmıştır adamda o yüzden öle davranıyodur...

X