Yardım edin bana da:(

E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
ben yeniyim sitede bazen görüyorum konular 4 sayfa 5 sayfa oluo hepsini okuyomusunuz ben de evlenmek istiyorumm bi an önce sözlüm askere gitmedi bakalım ne yapçam bu ay gitçek ama gitmezse evlensek diyorum ama gidince ne yapçam ayrıca bi derdim daha var koku evde yemek yenemez olduu her yemek kokusu bana siniyo gibiiiii yardımmmmm

• Konu Sahibi EU2

Önce hoşgeldin.
Konular kimisi tarafından hepsi okunuyor kimisi tarafındanda okunmuyor olabilir. Bilemicem delikafadulden
Sözlünüz askere gitmediyse yapabilecek bir şeyimiz yok, evlilik kararı size kalmış, ehhh askere giderse sizde yapacak bir şey bulur asker mektubu yazarsınız (gerçi mektup kalmadı ama neysi) hihoyyyt
Yemek kokularını çeken bir cazibeniz olabilir. Yemeği yapan sizseniz tabiki kokusu üstünüze siner, üstünüzü değiştirin olay biter yok hala kokuyorsanız bir uzmana sorun :ecrin_bebek:

• Konu Sahibi EU2
banada yazınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

emredersin hayatım yazalım !! ?

yemek kokusu için yemek pişirmezsiniz ..pişirirsenizde aspratör çalıştırır yandan da camı açarsınız olur biter.şakkıdı
sevgilin askere gidecek başka çare yok.biraz bekle canım evlenmek için bak ben 4 senedir bekliyorum hala hayattayım mutlu ve mesudum

• Konu Sahibi EU2
canım daha acık yazabılırdın ama....sözlüsün sanırım...
en mantıklı olan asker yolu beklemen...
askerden gelınce evlenmenız en dogrusu...

yemek kokusuna gelincede...her evde yasanan seydır bı sorun....kapıyı pencereyı acısan havalandıracan yapacakta bır sey yok...

• Konu Sahibi EU2
kokuyu yokeden oda parfümleri filan var sıkıver canım iki fıs onlardan mis gibi kokar sonra.
sözlünde bence gidip gelsin sonra evlenin,ilişkiniz daha oturmuş olur
hayırlısı olsun hakkınızda

• Konu Sahibi EU2
Canım bu kadar sabırsızlanma evlenmek ıcın,tabıkı ınsan bıran önce sevdiğine kavusmak ıster ama askerlık söz konusu... Askerlıgı bıtınce evlenmenız en mantıklısı tabıkı,burada butun arkakdaslarım bunu sölemıs zaten..Askere gıtmeden evlenırsen emın ol beklemek o zaman daha cok koyar...Sözlünün aklı sende daha cok kalır,onada yazık..
Yemek kokusuna gelınce,varsa aspıratörü acarsın,camı acarsın yada halende rahatsız oluyorsan üzerını değişirsin duş alırsın.. parfüm sıkınırsın,roll on sürünürsün ya da deodorant sıkınırsın..vs secenek cok..Halende rahatsız oluyorsan bı uzmana gorunmende fayda var canım

• Konu Sahibi EU2
canım benim eşim asker çok zor.sakın, gitsin askere gelsin öyle evlen.baba evinde beklemek gibi olmuyor el evinde beklemek kimse nazını çekmez ana gibi boşver canım biraz daha sabret evliyken ayrılmak ölüm gibi allah düşmanıma yaşatmasın diyorum gerisini sen anla

• Konu Sahibi EU2
Konu ile alakalı değil ; ancak sizi bir konuda uyarmak istiyorum. Konu açmak için konu açmayalım lütfen. Bu nasıl bir başlıktır ? Nasıl bir Türkçedir ?

Hangi başlıqa yazcağımı bilemedimmm yardım edinnn banadaaa=((

Hangi başlığa yazacağımı bilemedim, yardım edin bana da yerimseniben

canım yemek yaparken eger varsa aspılatörü çalıştırabılırsın ...
yada daha dogal yollardan cam balkon kapısını açabılırsınız...
yada yemek yaptıktan sonra kıyafetlerınız degıltırebılırsınız..
yada kokulu fısfılardan mutfaga sıkabılırsınız yada parfum kullanın...
evet kavrulmuş sogan kokusu yaglar kızartmalar kokar...

evlılık konusunda nasıp kısmet de takma kafana.
hayatı yaşa

Dalga gecer gibi konu acmissiniz.

Yemek kokusuyla, evlilik ne alaka simdi?

Bence sen evde otur, askere gidip gelmesini bekle, evde baya bi yemek yap ki evlendikten sonrada yemek yapilacagini ve kokularin hem üzerine hemde eve sinecegini iyi kavra emi

askere gitmeden evlenirsen askere gittiğinde çok kötü olursun onun çamaşırları herşeyi gözünün önünde, sonra aynı yatakta yalnız uyumak ne bilim çok üzülürüm ben olsam. kaldı ki evli değilim nişanlıyım ama yinede üzüldüm askere gittiğinde. o yüzden askerden geldikten sonra evlensen daha iyi olur. uzun dönem yapacaksa 460 gün sıkacaksın dişini.
yemek kokusuna gelince, aspiratörü aç, olmadı üstünü değiş, olmadı git duş al.

Koku olayini anlamadin bacim inanki bir fikrim yokbenneyaptımki

Ama evlenmeye acele etme bence, bak bu forumda yazan arkadaslarin konularini okursan, o kadar merak edilecek birsey degil..

Evlenmeyen bir pisman, evlenen bin pisman, nasil olucak bu is bende bilmiyom

ne aradığını bilmeyen bulduklarınında kıymetini bilemezmiş...öncelikle hayat felsefeni belirlemelisin diyorum.yemek kokusu sevmeyen birçok bayan var bunlardan biride benim.ama bu bana hiç sorun olmadı diyebilirim.kokulardan kurtulmak için okadar çok şey varki bir arkadaşımız size bunu yazmış üstelik..hayata nekadar güzel bakarsan sana okadar güzel görünür herşey..sizde böyle yapmayı deneyin.asker yolu beklemek zordur bence,bu konuda tecrübesi olanlar varsa fikir yürütsünler size.bu arada evlenmek için galiba biraz acele ediyorsunuz.insan hayatta okadar çok şeyle karşılaşıyorki anlatamam.tek bir pencereden bakma canım hayata lütfen senin söylediklerin sorun olacak şeyler değil..sağlıklı günler diliyorum..:uhm::uhm:

sanırım ben kendimi ifade edemedim yeniydim konumu bile bulamamışım yazamadım kimseyle dalga geçmek gibi niyetim yok konuyuda o amaçla açmadım ben ayrı ayrı konu açmamak için öle alakasız konuları yazmışım bu arada aspiratör taktırdık takıntım geçti diğerkonuda hal oldu genede yazdığınız için saolun geç oldu ama yazayım

asker yolu beklemek cok zordur bence annenin evinde beklersen senin icin daha iyi olur tabi sen bilirsin

öff amann nolcak yemek kokusundan bi dus al cık sonra.cok abartılı rahatsız oluyorsan pskologa git.
karalahanamı yapıosun ki hergün de bu kadar takıntı olmus.

sözlün daha askere gitmeden ne die evleneceksin ki? evde kalma korkun mu var. hele bi gitsin gelsin.
o askerdeyken bekarlıgına devam edemiceksin düşünmüşsündür heralde.kayınvalden vsvsv en yakınındakiler sana koca olmaya pek bi hevesli olurlar. çevremizden görüyruz bu tur şikayetleri. siteyi karıstır.şafak sayanlarda var öyle kişiler.
ben cevp yazdıgım her konuya yazılan her cevabı okuyorum. ama bazıları sacmalamıs gibi geliorsa ammaaaaaaaaaaaann yazıp yolluom

yok yok takıntı deil artık çünkü aspiratör herşeyi çözdüü o konuda bi derdim kalmadı. evlenme konusunda da çözüldü şimdilik fakat genede yapım aşamasında konumu braz saçma cümlelerle açtım daha siteyi kavrayamamıştımm o yüzden oldu

banada yazınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Senin derdin ,,,sana da yazılması galiba cnm...Çok mu hoşuna gitti herkese yorum yapılması,,,sana da yazalım cnm o zamankaydirigubbakcemile3

Öncelikle ,
Nişanlın askere gitsin gelsin öyle evlenin : Yoksa seni vermeyiz ona göre...yerimseniben

O askerdeyken sen de buraya yazarsın,özlemin hafifler : Hem de biz sana yorum yaptıkça sen de mutlu olursun yerimseniben

Evlendiniizzzzz...Evde yemek yaptın...O da ne ? Koku sindi eve...Ne yapacaksın???
Hemen gidip oda spreyi alacaksın...Hangi marka olsun dersin sen şimdi bi de...CADIARZU Onun için de yine KK ya bakıp ev-temizlik bölümünde hanımların fikrini sorup konu açacaksın...Ve yine yorum gelecek...Sen mutlu olacaksın ve koku sorununu da çözmüş olacaksın...yerimseniben

mantıklı olanı sözlünüz askerden gelince evlenmeniz
yemek kokusuna gelince ne diyeyim mecburen yemek yapıyoruz
başınıza bir yazma üzerine bir hırka yemek yaparken giyersin sonra çıkarırsın olur biter
kızartma yaptıktan sonra bir duş olur biter

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…