yardım!!!! alışveriş yapamıyorum

cibilicibilisaksak06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2015
1.232
1.072
35
iyi akşamlar kızlar 27 yaşındayım ve ciddi bir sorunla karşı karşıyayım yaklaşık 5 aydır hiçbir şekilde alışveriş yapamıyorum. durum şu şekilde maddi sıkıntım yok zaman sorunumda yok ama ne yaparsam yapayım kendime kıyafet alamıyorum artık tüm kıyafetlerimden sıkıldım yeni bi şeyler almak zorundayım evde giyebileceğim adam gibi bir kıyafetim bile kalmadı. dışarı çıkıyorum avm çarşı pazar geziyorum ama hiç birşey almadan dönüyorum eve, internetten alışveriş yapmayı denedim sepete ekliyorum ama asla satın almadan çıkıyorum. hiç bir kıyafet hoşuma gitmiyor herkes aynı giyiniyor diye beğeniyorum ama millet hep aynı diye alamıyorum. Lütfen bana yardım edin alışveriş yapamıyorum

Sepete niye bırakıyorsun. Madem maddi sorunun da yok. Ödemesini yap gelsin. Giy bak hoşuna gitmezse geri gönderirsin. Sitelerde yüzlerce, binlerce farklı çeşitte ürün var nasıl olsa.

Boşver alışveriş siteleri düşünsün gerisini. Yap bak zamanla geçecek sıkıntın :)

Sonra .... demedi deme :)

Son düzenleyen: Moderatör:

...com açıldı!!!!

Son düzenleyen: Moderatör:
canım tek başına beğenme zorluğu yaşıyorsan ne bileyim bi arkadaşınla veya annenle ne bileyim bi tanıdığınla git alışverişe..
dene, üstünde gör, aklına hemen kombin getir şu bluzu alsam şöyle pantolonla şöyle ayakkabıyla giyerim gibii mesela.
bu şekilde bu sorununu aşabilirsin belki:) bi bayanın bu şekilde alışveriş yapamıyo olması garip geldi genelde bayanlar alışverişteyken al bunu al al bunu modundadır ondan diyorum sakın yanlış anlama beni. umarım derdine en kısa sürede çare bulursun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…