Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Yanmış, Yıpranmış, Kuru Saçlara Bakım Suyu Tarifi

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
benim saçıma çok iiyi gelmedi bu karışım. saçlarım hala kuru ve uçları hala çabuk kırılıyo

Ben bu kürü 2-3 gündür uyguluyorum ama benim saçımı jöle gibi sertleştirdi yumuşatmak yerine. İlk sayfadaki yağlar haricinde bir tek susam yağı eklemiştim, acaba ondan olmuş olabilir mi :KK43:

Çok üzüldüm ya, güzel bir sonuçla karşılaşacağımı umut ediyordum.

Ben bu kürü 2-3 gündür uyguluyorum ama benim saçımı jöle gibi sertleştirdi yumuşatmak yerine. İlk sayfadaki yağlar haricinde bir tek susam yağı eklemiştim, acaba ondan olmuş olabilir mi :KK43:

Çok üzüldüm ya, güzel bir sonuçla karşılaşacağımı umut ediyordum.

susam yağı koymadan ve gliserin miktarını azaltarak hazırlamayı dene istersen
bazı gliserinler çok yoğun olabiliyor

kızlar benim saçlarım çok cansızlaştı ve koparak dökülüyorr ne yapmalıyım sizcee:KK50:

Düzleştiriciler koparak dökülmesinde büyük faktör. Ben eskisi kdr kullanmıyorum. Brezilya fönü denedim iyi ama o da saçı yıpratıyor. Bu aralar saçımı kısa kestirip iyi bir bakım yapmayı düşünüyorum..

konuyu açıp yardımda bulunan arkadaşa çok teşekkür ederim boyadan yanan saçlarıma bile çoook iyi geldi ek olarak bende susam yağı koydum gayet güzel geldi saçlarıma maşallahhh

susam yağı koymadan ve gliserin miktarını azaltarak hazırlamayı dene istersen
bazı gliserinler çok yoğun olabiliyor

İnat ettim bayağı bir süre kullanmayı denedim ama sonuç şu ki benim saçımı çabuk yağlandırıp sertleştirmekten başka bir işe yaramadı :KK43: şans işte. Ben de gliss'in ultimate repair serisindeki durulanmayan saç kreminden aldım bugün, pembesini de seviyordum zaten. Umarım o işe yarar :KK43:

kızlar o zaman kullanıp memnun kalanların saç uçlarına ait fotolarını koymasını bekliyoruz
bu topik için en mantıklı ve en faydalı paylaşım olacaktır diye düşünüyorum..

Bende konuyu açan arkadaştan fikir alarak bir karışım yaptım ( içme suyu, bebe yağı, gliserin, badem yağı, menekşe yağı, çam terebentini ) benim saçlarımada iyi geldi yumuşacık ve parlak oldu saçlarım üstelik dökülmeside azaldı,, ben banyodan yarım saat önce tüm saçıma sürüyrm sonra banyoda şampuanlayıp çıkıyorum.... Konuyu açan arkadaşa Teşekkürler :)

ben bir ara gliserinli su yaptım forum sayfalarındaki önerilere göre. Saçlarımı yağlandırıp matlaştırdı. memnun kalmamıştım

50 sayfanın hepsini okudum fısfıslı şişem ve badem yağım var geri kalan malzemeleri tedarik edip en kısa zamanda bende deneyeceğim glissin şişesi dolu ona kıyıp dökmem çünkü çok memnun kaldığım bir ürün saçlarımı onsuz taramam neredeyse imkansız bir keresinde gliss bittiğinde panten aqua almıştım hiç fayda etmemişti öylece duruyor onun şişesini kullanacağım 300ml lik bir şişe sanırım uygun olur ve inş. işe yarar memnun kalan çoğunluktan olurum :KK9:

ben herşeyi aldım ama bu gliserin konusunda kafam karıştı yağları alırken aktardan gliserinde istedim verdiği şişede gliserin yağı yazıyordu almadım eczaneye sordum onların verdiği gliserinin üzerinde yağ fln yazmıyor onu aldım umarım yanlış değildir yağını mı almam gerekiyordu yoksa

tşk canım67
denedim gercekten de yumuşacık oldu kokusu da çok güzel sarımsaklı şampuanın kokusunu bile bastırdı ama sanırım ben yağları biraz fazla kaçırmışım :KK1: biraz yapış yapış gibi oldu suyunu arttırdım hemen ilk sefer o bol yağlı haliyle kullanmış bulundun bitlenmem inş. amonra ya kocaman tşkler ve :KK54:

X