Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Yanmış, Yıpranmış, Kuru Saçlara Bakım Suyu Tarifi

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
kırık kuru saç uçlarını yumuşattığı neme doymuş saçı da esnettiği bi gerçek
büyük oranda kuruluktan kopan kısımlara etki eder

bu tarifii haftada kaç gün kullanalım ? saç diplerinede sürelimmi?
bu dediğiniz malzemelerin fiyatı ne kadar toplam?

merhaba kızlar benimde saçlarım son 1 ay içinde kötüleşti diyebilirim çok kurular 4. gün bile çok az yağlanıyorlar ayrıyetten kendi kuruduğu halde bile hemen elektrikleniyor bunu denemeyi düşünüyorum işe yarar gibi geldi bakalım,birde bu ürünlerim maliyeti ne kadar acaba?:44: Bebe yağıda koysak daha etkili olur sankim

Son düzenleme:
kızlar benim saçlarım çok cansızlaştı ve koparak dökülüyorr ne yapmalıyım sizcee

Benim saclarımda cok kötü durumda sacımı acıcılarla actım ve sürekli rengini degistirdim hergünde düzlestiriyodum saclarım suan cok yıpranmıs durumda lastik gibi ne yapıcam bilmiyorum bu formülü uygulasam bi faydası olur mu acaba ?

merhaba yarın bende gidp bu karışımdan alacağım yalnız bahsettiğiniz karışımın şişesinin boyutunu anlamadım ve maliyeti tam olarak ne kadr.. bir de bu karışım saçları gürleştiriyor mu şimdiden teşekkürler :)

slm bende bu karışımı hazırlamak için bugün aktara gittim. fakat onun yerine bana hazırlanmış karışımın yağını önerdi.içinde zeytinyağı,badem yağı,susam yağı,defne gar yağı,çörekotu yağı,menekşe yağı,hindistan cevizi yağı,ceviz yağı, biberiye yağı,kekik yağı, çam terebentin yağı,mersin yağı içeriyor. bakalım bugn deneyeceğim umarım kısa zamanda istediğim soncu alırım :)

bende bgn aldım yağlarımı.menekşe yağı çok pahalı :S 14tlye aldım ama diğerleri 4-5 tl civarı. yaklaşık 35tlye mal oldu bana.ama gliserinim falan 50 ml fazla gelmez mi acaba.küçük şişe derken acaba 35lik falan mıydı ?

Merhaba,

Ben de tarifi çok beğendim denemeyi düşünüyorum ama 2 sorum var:

1) Bu karışım brezilya fönünü bozar mı? (kılıçbalığı kullandığına göre bozmaz diye düşünüyorum ama yine de bir sorayım dedim)
2) Şampuana katmak yerine çam terebentin yağını bu karışıma katsak bir faydası olur mu?

hayır keratini çözmez bozulma olmaz
önermem çam terebentini bu karışıma katmanı
çözücü güçlü bir yağ çünkü.

Özür diliyorum flood yapıyorum ama, bu karışımın içine biraz da ısıtıp Dax supergro koysak sizce faydası olur mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…