Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Yanmış, Yıpranmış, Kuru Saçlara Bakım Suyu Tarifi

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Zeytinyagi yas ceviz ve ceviz yapragi iki ay kadar bekletin kizlar dehset ise yariyor.

canım bu zeytınyagı cevız falan ne ıse yarıyor yıpranmayamı ıyı gelıyor?bıde nasıl bekletılıyor detaylı acıklarmısın acaba

güle güle kullan canım şifa niyetine:KK34:

Amonra tekrar merhaba :) diğer forumlada dax kullandığını söylemiştin. Amino keratin'im geldi ama daha kullanamadım. Dax da iyi bir ürünse almayı düşünüyorum dün watsonda gördüm de. nasıl memnun musun gercekten işe yarıyor mu :) bu arada gliss yerine tavsiyen üzerine wella aldım :)

Amonra tekrar merhaba :) diğer forumlada dax kullandığını söylemiştin. Amino keratin'im geldi ama daha kullanamadım. Dax da iyi bir ürünse almayı düşünüyorum dün watsonda gördüm de. nasıl memnun musun gercekten işe yarıyor mu :) bu arada gliss yerine tavsiyen üzerine wella aldım :)

canım dax da iyi bi ürün ama saçtan arındırması zor diyenler oluyo
yoğun kıvamı olan bi krem ben benmari usulu eritip sürüyorum saçlarıma
ama selektive protek mi dax mı dersen protek derim
almasan da olur çok bi numarası yok bence
wella nasıl beğendin mi:KK16:

canım dax da iyi bi ürün ama saçtan arındırması zor diyenler oluyo
yoğun kıvamı olan bi krem ben benmari usulu eritip sürüyorum saçlarıma
ama selektive protek mi dax mı dersen protek derim
almasan da olur çok bi numarası yok bence
wella nasıl beğendin mi:KK16:

zaten saçım yağlı benim iyice kötü yapabilir :) almıyorum :))
wellayı daha bugün ilk defa kullanıcağım hacimlendirici seriden aldım :)
bide şu john frieda'nın Saç Köklerine Hacim Kazandıran Sprey Losyon'unu almayı düşünüyorum, onun hakkında var mı bi bilgin?

zaten saçım yağlı benim iyice kötü yapabilir :) almıyorum :))
wellayı daha bugün ilk defa kullanıcağım hacimlendirici seriden aldım :)
bide şu john frieda'nın Saç Köklerine Hacim Kazandıran Sprey Losyon'unu almayı düşünüyorum, onun hakkında var mı bi bilgin?

hadi bakalım inşallah memnun kalırsın
john friedanın saç serumu ve kızıl saçlar için olan şampuanını kullanmıştım
çok da beğenip memnun kaldığım ürünler olmamıştı ikiside
bahsettiğin ürünü daha önce hiç duymadım canım bi fikrim yok

hadi bakalım inşallah memnun kalırsın
john friedanın saç serumu ve kızıl saçlar için olan şampuanını kullanmıştım
çok da beğenip memnun kaldığım ürünler olmamıştı ikiside
bahsettiğin ürünü daha önce hiç duymadım canım bi fikrim yok

üff bilmeden alıyorum ben hep sonra dolapta bekliyor :) bu ısıya karşı korumalar varya Gliss'inkini aldım mesela 1-2 kullandım ama hiç beğenmedim saçımda beyaz beyaz bişiler bıraktı, üstüne sertleştirdi :KK43::KK17:

üff bilmeden alıyorum ben hep sonra dolapta bekliyor :) bu ısıya karşı korumalar varya Gliss'inkini aldım mesela 1-2 kullandım ama hiç beğenmedim saçımda beyaz beyaz bişiler bıraktı, üstüne sertleştirdi :KK43::KK17:

canım şuna inan çok fazla ürüne hiç gerek yok
benim şu an kullandığım banyodan sonra bu karışım var bakım suyu
1-2 fıs sadece sonra uçlara da az bişey saç bakım serumu
ben denemek için down unders aldım gayet iyi çıktı
onun dışında bişey sürmüyorum
bi dünya maskem var zaten daha saçım için alacak bişey kalmadı
ekstra bişeyler alma artık
protek masken var o yeter sana
çok merak ediyosan da watsonsun maskelerini denersin
hem ekonomik hem başarılı

canım şuna inan çok fazla ürüne hiç gerek yok
benim şu an kullandığım banyodan sonra bu karışım var bakım suyu
1-2 fıs sadece sonra uçlara da az bişey saç bakım serumu
ben denemek için down unders aldım gayet iyi çıktı
onun dışında bişey sürmüyorum
bi dünya maskem var zaten daha saçım için alacak bişey kalmadı
ekstra bişeyler alma artık
protek masken var o yeter sana
çok merak ediyosan da watsonsun maskelerini denersin
hem ekonomik hem başarılı

benimde fıs fısım war :) senin söylediğin gibi hazırladım bende gliserin :) down unders'ın neyini aldın? ben şampuanını kullandım bir ara fena değildi ama muhteşem kokuyordu :) ısıya karşı korucuyu kullanmıyor musun sen? acaba ben gliss kötü mü diye düşünüyorumda toni&guy falan mı alsam

İlk sayfada verilen tarifi birebir yaptım ve hiç memnun kalmadım. bi kere menekşe yağı hacı yağı gibi kokuyor ve saçlarımı yağlandırmaktan başka bi işe yaramadı. sert sert oldu saçlarım diken gibi. saçlarımı tarayamaz duruma geldi o kadar para çöpe gitti attım. gliss kullanıyorum şimdi mis gibi oluyo saçlarım ve çok kolay taranıyo. bence saçlarımıza bakım yapmamız gerekiyosa yağları suya karıştırmadan direk sça sürüp bekletmek. zaten aktardaki adamda bu bi işe yaramaz demişti haklıymış :KK50:

kızlar benim saçım kuru ve neyaparsam yapayım hemen yıpranan cinsten bide boyayla yandı lorealin sos serumunu aldım güzel memnun kaldım üzerinede glisin durulanmayan saç kremini sıkıyorum ama bunları kullanmaya başladığımdan buyana saçımda kepek oluştu neden ki acaba kullanmayı bıraksammıki

İlk sayfada verilen tarifi birebir yaptım ve hiç memnun kalmadım. bi kere menekşe yağı hacı yağı gibi kokuyor ve saçlarımı yağlandırmaktan başka bi işe yaramadı. sert sert oldu saçlarım diken gibi. saçlarımı tarayamaz duruma geldi o kadar para çöpe gitti attım. gliss kullanıyorum şimdi mis gibi oluyo saçlarım ve çok kolay taranıyo. bence saçlarımıza bakım yapmamız gerekiyosa yağları suya karıştırmadan direk sça sürüp bekletmek. zaten aktardaki adamda bu bi işe yaramaz demişti haklıymış :KK50:

alala neden acaba? bizim çoğumuza çok iyi geldi. ben şahsen az bir zaman olmasına rağmen memnuniyetle kullanıyorum.

kızlar benim saçım kuru ve neyaparsam yapayım hemen yıpranan cinsten bide boyayla yandı lorealin sos serumunu aldım güzel memnun kaldım üzerinede glisin durulanmayan saç kremini sıkıyorum ama bunları kullanmaya başladığımdan buyana saçımda kepek oluştu neden ki acaba kullanmayı bıraksammıki

ben bu güne kadar hiç kepek sorununu yaşamadım :s ama o sıvı saç kremini senelerce kullandım yumuşacık yapıyordu ondan olacağını snmıyorum. ben turuncu ve pembesini kullandım hep.

alala neden acaba? bizim çoğumuza çok iyi geldi. ben şahsen az bir zaman olmasına rağmen memnuniyetle kullanıyorum.

benim saçlarım kıvırcık belki ondandır bilemem ama gerçekten hiç iyi gelmedi. burda okuduğum gün çıktı aldım iş çıkışı hemen gittim aktara aldım hepsini.glissin bitmiş sisesi vardı ona yaptım. ama sözlümde saçımdaki kokuyu farkettikten sonra olay bende koptu zaten. olduğu gibi attım çöpe. hint yağını arada kirpiklerime sürüyorum iyi geliyo. saçıma da zeytinyağı sürüp haftada 1 kere bikaç saat bekletiyorum oda iyi geldi. ama bu tarif maalesef...

benimde fıs fısım war :) senin söylediğin gibi hazırladım bende gliserin :) down unders'ın neyini aldın? ben şampuanını kullandım bir ara fena değildi ama muhteşem kokuyordu :) ısıya karşı korucuyu kullanmıyor musun sen? acaba ben gliss kötü mü diye düşünüyorumda toni&guy falan mı alsam

saç serumu canım kırık saç uçları için
kokusu şampuanın kokusundan daha güzel
ısıya karşı koruyucu kullanmıyorum
çünkü saçlarım kısa ve şekillendirici kullanmama gerek kalmıyo:KK1:

zevkler kişiye göre değişir sana göre hacı yağı gibi kokan menekşe yağı bana ve diğerlerine
göre güzel gelebilir.
üstelik bu karışımı deneyenlerin hemen hemen hepsi memnun kaldı
belki bi iki kişidir memnun kalmayan
ama herkes aynı faydayı görecek diye bişey yok
ne mutlu ki şanslı çoğunluk fayda görmüş

acaba saç diplerine mi değdiriyosun serumu
belki ondan kepek oluyodur canım

bilmiyorum ki canım ya nezaman saçlarımın ucundan aldırmak için kuaföre gitsem çok kaliteli saçın var deyip saçımı kırpıp beni gönderiyorlar hepside aynı kıyımı yapıyor şimdiye kadar hiç kepek sorunum olmamıştı şimdide kısa saçım belimde olan saçlarım yine kaför kurbanı kepek sorunu yüzünden hergün toplamak zorunda kalıyorum

benim saçlarım kıvırcık belki ondandır bilemem ama gerçekten hiç iyi gelmedi. burda okuduğum gün çıktı aldım iş çıkışı hemen gittim aktara aldım hepsini.glissin bitmiş sisesi vardı ona yaptım. ama sözlümde saçımdaki kokuyu farkettikten sonra olay bende koptu zaten. olduğu gibi attım çöpe. hint yağını arada kirpiklerime sürüyorum iyi geliyo. saçıma da zeytinyağı sürüp haftada 1 kere bikaç saat bekletiyorum oda iyi geldi. ama bu tarif maalesef...

hadi ya :KK43: saçtan saça değişiyor tabi haklısın. bnmde ilk sıktığımda sertleşiyor saçım azcık bekleyip öyle tarıyorum yumuşamış oluyor. uçlara sıkıyorum sadece zaten.

bilmiyorum ki canım ya nezaman saçlarımın ucundan aldırmak için kuaföre gitsem çok kaliteli saçın var deyip saçımı kırpıp beni gönderiyorlar hepside aynı kıyımı yapıyor şimdiye kadar hiç kepek sorunum olmamıştı şimdide kısa saçım belimde olan saçlarım yine kaför kurbanı kepek sorunu yüzünden hergün toplamak zorunda kalıyorum

kepek benimde ezelden beri sorunum
ama benim kepek sandığım basit bi kepek değilmiş mesala
seboraid dermotidmiş umarım öyle bi sorunun yoktur ama
geçmeyen inatçı pul pul kaşıntılı kepeğin varsa böyle olabilir
neutrogena t/gel bu duruma kurtarıcım benim
dönüşümlü olarak normal şampuanlarla kullanabilirsin

X