Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Yanmış, Yıpranmış, Kuru Saçlara Bakım Suyu Tarifi

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Kızlarr..Tarifte bir degişiklik yok degilmi,birinci sayfada yazan karışımı uygulayacagız saçlara..Ben saçımın rengini açtırdım,haliyle bakım lazım.Ayrıca banyodan sonrada taramak işkence,şampuandan sonra saç kremi,tararken sıvı saç kremi yada serum.Bu karışım iyi gelecekse yapacagım bende.Ama ilk sayfadaki tarifte degişiklik veya ayrıca önereceginiz birşey varsa yazın lütfen.Şimdiden teşekkürler

tarif son güncel haliyle canım ilk sayfada
faydasını göreceğinden şüphen olmasın

Pis eczaneci bana damlayan gliserini vermiş. 3 gündür akıtmaya çalışıyorum henüz bir kapağın yarısı bile dolmadı.

Canım yeni girdim bu topiğee. Kusura bakma
Badem yağı: 5 TL
Hint Yağı:4 TL
Menekşe Yağı: 4 TL
Jojoba Yağı: 4TL
Gliserin Yağı:5 TL ye aldım.

toplam malzemeleri ne kadar aldın ?

Canım yeni girdim bu topiğee. Kusura bakma
Badem yağı: 5 TL
Hint Yağı:4 TL
Menekşe Yağı: 4 TL
Jojoba Yağı: 4TL
Gliserin Yağı:5 TL ye aldım.

bilgi verdiğin için saol kuzum
ama bunları rahat 5-6 kez kullanırsın bu karışım için
çünkü az az ekleniyo karışıma

Yani tabi aktar seni kazıklamazsa 5 kere gider karışıma. Benim gibi 20 Ml'ye bu kadar para verme sakın.

amonra ben gliserin bulamadım gliserin yağını döktüm 50 ml in hepsini sanki çok yağlı oldu gibi

ya da şişenin tamamını suyla doldurup diğer yağlardan yine aynı ölçü de eklsem nasıl olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…