yanlızlığın gözü kör olsunnnnnn

Bende 25yaşındayım ve bende yalnızım. Yaş ilerledikçe insan bunalıma giriyor. Acaba evde mi kaldım diye düşünmeye başlıyor. Ben artık evde kaldım sendromuna girdim. Zamanı gelince, kader, kısmet...gibi sözler beni tatmin etmiyor. Bu yaşa kadar bu sözlerle geldim ama artık çok olumsuz düşünmeye başladım. Neden evlenebileceğim biri karşıma çıkmıyor bende anlamadım halbuki güzelim, mesleğim var..Ama en önemli olan şey yok :ŞANS :KK43:

Bende 25yaşındayım ve bende yalnızım. Yaş ilerledikçe insan bunalıma giriyor. Acaba evde mi kaldım diye düşünmeye başlıyor. Ben artık evde kaldım sendromuna girdim. Zamanı gelince, kader, kısmet...gibi sözler beni tatmin etmiyor. Bu yaşa kadar bu sözlerle geldim ama artık çok olumsuz düşünmeye başladım. Neden evlenebileceğim biri karşıma çıkmıyor bende anlamadım halbuki güzelim, mesleğim var..Ama en önemli olan şey yok :ŞANS :KK43:

kesinlikle katılıyorum. Ama yine de hayırlısını dileyelim öyle olsun canım...

ay ne evde kalması durun bakalım daha yaşınız kaç.hem öyle ısmarlama gelmez aşk.hiç beklemediğiniz bir anda çıkıverir karşınıza.başka hobiler bulun.gezin eğlenin.ben kız arkadaşlarımlada harika vakit geçirirm mesela.sonra ararsınız bu günleri derdinizi dinlemez zaten çoğu karşı cinsiniz aksine artı dert olurlar.ama tabi biz yaşadık öğrendik.sizde yaşamadan bilemezsiniz.a.s.

Böyle giderse bunalıma giricem galiba. Ya ben 22 yaşındayım ve hayatımda biri olsun istiyorum. Ama benim istediğim beni istemiyor , beni isteyenide ben istemiyorum. Ama yanlızlıktan da o kadar çok sıkıldım ki. İnsan derdini , sevincini paylaşacak , her zaman yanında olacak , başını yaslamaya bir omuz arıyor ama bende o yok. Çok kafama takmaya başladım artık. Hayır bir de çevremden öyle tepkiler alıyorum ki. Sevgilim yok diyince " Hadi canım seninde sevgilin yoksa , kimsenin yoktur " falan diyorlar. Sevinsem mi üzülsem mi şaşırdım iyice. Ben bu kadar kafama taktığım için mi böyle oluyor acaba. Kafama takmasam kesin bir yerlerden bir şey çıkar. Ama gelin bir de bana anlatın. :nazar::a015::1no2:mirmirmirmirsenağlama

nasıl garipsiyorum biliyomusun yazdıklarına
ben senin ayasındayken askın ne oldugunu bilmezdim
aslında ne kadr şanslısın benden cok daha cabuk ögrenmişsin aşkın ne oldugunu
ben 31 -32 yasımda asık oldum ilk kez o istemedi yaş farkı vs yüzünden
o yasıma kadr aşk nedir sevgi nedir bilmezdim
32 yasımda ise ilk kez biri ile cıkma teklifini kabul etmiştim o da olmadı onuda ben istemedim
şimdi 33 yasımdayım
ilk kez beni seven ve cok sevdigim bir sevgilim var
bence bu kadr acele etme çok gencsin

nasıl garipsiyorum biliyomusun yazdıklarına
ben senin ayasındayken askın ne oldugunu bilmezdim
aslında ne kadr şanslısın benden cok daha cabuk ögrenmişsin aşkın ne oldugunu
ben 31 -32 yasımda asık oldum ilk kez o istemedi yaş farkı vs yüzünden
o yasıma kadr aşk nedir sevgi nedir bilmezdim
32 yasımda ise ilk kez biri ile cıkma teklifini kabul etmiştim o da olmadı onuda ben istemedim
şimdi 33 yasımdayım
ilk kez beni seven ve cok sevdigim bir sevgilim var
bence bu kadr acele etme çok gencsin

Çok teşekkürederim. Tabiki aşkın zamanı da yaşı da olmaz ama ben yine de bilmiyorum işte. Hani biri olsa fena da olmaz diye. :çok üzgünüm:

sabır canım hiç merak etme
inan zamanla oluyor.
şuan bir boşluktaysan bukadar çok düşünmende buda etkilidir.
üzme kendini dua et bekle canım.

kader işte be gülüm,

yanında kımsen de olmayabılır hıc bı zaman,

23unde de bulabılırsın
ya da yıllarca buldugunu sanıp hep kaybedebılırsın de...

kader işte.. :nazar:

kader işte be gülüm,

yanında kımsen de olmayabılır hıc bı zaman,

23unde de bulabılırsın
ya da yıllarca buldugunu sanıp hep kaybedebılırsın de...

kader işte.. :nazar:

Haklısın.. Kader... Alnımıza yazılanı yaşıyoruz , yaşayacağız. :a015:
Ama ben yine de kendime anlatamıyorum bunu. Ya bir de böyle mutlu multu çiftler görünce daha da üzülüyorum napayımmm:a015::sm_confused:

ah ah evde kaldım şu güzelliğimle senağlama
Öyle bir yerde çalışıyorumki burdada karşıma biri çıkmaz. Köydeyim senağlama

benzer bır konuyu ben de acmıstım bayagı zaman once,sonra eskı bır arkadasım hıc ummadıgım bır anda bana acıldı ve suan cok mutluyuz.uzun lafın kısası bekle ve kendıne hobıler bul,hıc benım kımsem yok dıye kendınıde uzme ,olumlu dusun ,ıstemesende oluyor zamanı gelınce.herkesın bır nasıbı var.

benzer bır konuyu ben de acmıstım bayagı zaman once,sonra eskı bır arkadasım hıc ummadıgım bır anda bana acıldı ve suan cok mutluyuz.uzun lafın kısası bekle ve kendıne hobıler bul,hıc benım kımsem yok dıye kendınıde uzme ,olumlu dusun ,ıstemesende oluyor zamanı gelınce.herkesın bır nasıbı var.

inşallah canım. Çok sağol...kaydirigubbakcemile5

hayatına kötü biri girip seni herşeyden nefret ettiricene geç olsun ama hayırlı ve iyi bi insan olsun bence:1hug::1hug:
herşeyin hayırlısı

X