yanlışmı biliyorum... eğer yanlışsam düzeltin....

hamilesin canım ..tebrikler ..çok emin konuşuyorum..ilk testinde de herkes olmaz derken ben olabilir demiştim farkındaysan..yukarı bak istersen..

eeylüle katılıyorum olmaz diye birşey yok ertesi gün sayılmaz diyen arkadaşım bana cevap verebilirmi ertesi güne geçerli olmayan test neden silik çizgiyi çıkartıyor demekki var birşey canım hakkında hayırlısı neyse o olsun bazen testler sorunlu olabiliyor ama ikinci yaptığında 5 dakka içinde tekrar silik çıkması ilk testininde doğruluğunu kanıtlıyor ve içimden hamiş olduğun geçiyor umarım yanılmayız

Bencede hamilesin yani öyle tahmin ediyorum çünkü okudumda silik olsada hep görmüşsün çift çizgiyi yani pozitif görüp negatife dönmemiş en iyisimi sen uğraşma bu testlerle kanda baktır hakkında hayırlısı olsun...

offf kızlar ya inanın ben ne olduğunu anlayamıyorum ama çıkan çizgi böyle belli belirsiz inanın kafam karıştı ben ilçede oturuyorum şimdi ildeki bütün hastane, sağlık ocağı ve özel polikliniği aradım hepsi olumsuz, hastane randevuları dolmuş, sağlık ocağında bakmıyorlarmış, özel poliklinikte ise 2 günde falan sonuç alınırmış çünkü ankaraya gönderiyorlarmış falan filan.....kan testiyle öğrenemeyeceğim malesef....

bu idrar testleride kafamı karıştırmaktan başka birşey yapmıyor inanın bu ay bir ton para verdim testlere böyle çok koyu bir çizgi değil ama silik ama görünen bişey offff offfff inanın acele etmiyorum ama varsada yoksada biran önce öğrenmek istiyorum yoksa ona göre tedbirimi alayım ne bilim ama varsada biliyorsunuz dış gebelik geçirdim biran önce onun içinde dr. kontrolünde olmak istiyorum......

allahım biran önce kurtar beni bu durumdan varsa biran önce çıksın yoksada biranönce adet olayım....

ayyy ya herşey bir olmuş benim önüme geçiyor ya hep bir aksilik.....

yarın izin alıp burdaki devlet hastanesine gideyim kan testi için anam dr. biri izinli biri ameliyatta koca hastanede bir kan testi yaptıracağım kadın doğumcu yok bu ne iş yaaa......

bu şüpheyle durulmaz arkadaşım ama bence kesin hamişsin içime doğdu bak hayırlısı bakalım

Sen hala kan testi yaptırmadımı ben şimdiye yaptırmış sonucumu almıştım yani iyi sabırlısın en azından bekleyişden kurtulursun hamilemiyim değilmiyim diye düşünmkeden se hem hamişsen sonuçda durumunuda öğrenirsin canım sen boşuna bekleme kanda bakdır güzel haberlerini bekliyoruz....

X