Yanımdasınız değil mi

arkadasım ne güzel özetlemişin.hayat E.Ö ve E.S diye ikiye ayrılıyo...anam durmadan koştur ,koştur...veli efendinin atlarına dönüyo insan....
daha öncede biryere yazmıştım bekarken gece yattığımda yarın ne giysem acaba diye düşünürdüm... takıyı ayakkabıyı elbiseyi ayarlarken kafamda, sızar kalırdım...şimdi gözler fal taşı gibi tavanda:1shok:,işi düşün kocayı düşün durumları düşün...düşün işte düşün :uhm:

çok iyi anlıyorum ya.. bu bende üniversiteye başladığımdan beri var.. her sene yeni umutlarla başlıyorum, ama ertesi sene yılbaşı geldiğinde farkediyorum ki koca 1 sene geçmiş ve ben resmen yaşamamış sadece nefes alıp vermişim.. gençliğimin elimden kayıp gittiğini hissediyorum ve bu moralimi daha da bozuyor, çevremde güvenebileceğim kimse yok, arkadaşlarım azaldı, sevgili istemiyorum, zevk aldığım şeyler artık bişi ifade etmez oldu.. nereye karar gidecek bu bilmiyorum. sadece dua ediyorum Allah başka dert vermesin diye. sevdiğim insanlar ve ben sağlıklı olalım beraber olalım diye. hibirşeye umut beslediğim yok, ilgi duyduğum yok, bişeye başlasam devamını getirdiğim yok.. Allah yardımcımız olsun demekten başka yapabilecek birşeyim de yok..

tatlım ya bukadar karamsar konuşma lütfen bugunler geçecek meraketme yaşın kaçki benden geçti diyorsun benim kuzenim 40 yaşında evlendi ve şimdi çok mutlu aşk nezaman gelir bellli olmaz hadi bakalım üzülme artık kendine gel oldumu tattalım sen önce mutlu olacagına inan gerisi gelir tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…