YANIK İÇİN KREM

Nertica

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2018
24
12
38
Merhaba, aslında tavsiye krem paylaşmayı düşünmüyordum ta ki sabah elim kanar su ile haşlanana kadar. Çalıştığım iş yerinde elim yandı bir dakika sonra soğuk su ile yıkadım biraz suya tuttum derken tabii bu yeterli olmadı. Elim tutuşmaya başladı. Üzeri kıpkırmızı oldu. Ecza dolabında iş yeri hekimimizin yanık için yazdığı Silverdin yara ve yanık için kremi bolca sürdüm. Yarım saat sonra kremi elim yedi. ve yanığın acısı da elimin üzeri de geçti. Eğer sizinde yanık cildiniz olduğunda bir yeriniz yandığında bu kremi mutlaka öneririm. Tedbirleri ve sağlık bilgilerini başımıza gelmeden edinmemiz gerektiğini düşünüyorum.

Silverdin evimden eksik etmediğim bir kremdir,hatta onun için ölüm hariç herşeye yarayan bir krem diyebilirim.
Geçen yıl makat çatlağı olmuştum,doktor kesinlikle ameliyat olmalısın geçmez dedi.
Ben sadece baticon ve silverdin kullanarak iyileştim çok şükür.
6 ay sürdü ama olsun ameliyattan kurtuldum en azından.

Silverdin evimden eksik etmediğim bir kremdir,hatta onun için ölüm hariç herşeye yarayan bir krem diyebilirim.
Geçen yıl makat çatlağı olmuştum,doktor kesinlikle ameliyat olmalısın geçmez dedi.
Ben sadece baticon ve silverdin kullanarak iyileştim çok şükür.
6 ay sürdü ama olsun ameliyattan kurtuldum en azından.
çok sevindim adına. Bu bilgileri paylaşmak iyi oluyor. Çatlak için işe yaradığını da bilmiyordum.

X