Cilt Bakımı Ürünleri yanaklarım çok kızarıyor:(

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
. Bendede aynı sorun var canım güneşe karşı öZellikle çok hassas aşırı derece yok ama rahatsız ediyo beni cildiye doktoruna gittim demişsin ama bir arkadaş pharmaceris diye bi ilaç kullanmış kızarıklık için iyi gelmiş istersen bunu biraz araştır doktor kontrolünde veriliyo bu ilaç zaten bende düşünüyorum gitmeyi bu ilacı denemek istiyorum:110:
Teşekkür ederimmm:))

aynı dertten muzdarip biri olarak çok şey denedim ama malesef tam olarakçözümünü bulamadım...
sadece azaltan ve rahatlatan ürünleri tavsiye edebilirim..
şuan la roche posayın rosaliac kremini kullanıyorum..
yani kızarık ciltler için olanını.. 65 tl gibi bir fyatı var..
cildi rahatlatıyor birde termal water diye bir spreyi var onuda kullanıyorum... o sadece cildi ferahlatıyor onun dışında ni etkisi olmadı bana.. bildiğin su zaten..
bence fondoten kullanma... onun yerine yine la roche posayın kızaran ciltler için bb kremi var onu kullan.. ben şuan onu kullanıyorum memnunum gerçekten..
onun dışında lorealin bb kremi var kızarık ciltler için cilt tonunu eşitleyen anti redness serisi (yeşil renginde) onu kullanabilirsin..
ben yıllarca uğraşmış biri olarak herşeyi denedim bu söylediklerimde rahatladı cildim..
özellikle la roche posayın ürünlerini tavsiye ederim...dermokozmatik markası olduğu için rahatlıkla kullanabilirsin..
birde babe markasının var kızaran ciltler için kremi... onuda bir ara denemeyi düşünüyorum..
Bakalim olmazsa bi de bunları deneyelim zaten denemedigim pek fazla sey kalmadi:KK43:

yaaa
Bende lazerle çözüm var diye biliyorum .
Lisede bi kız arkadaşımında yanakları , dudakları kıpkırmızıydı =)
Cenazeye falan gittiğinde yaşlı teyzeler mana buluyolarmış kıza bak allıklar rujlar sürüp gelmiş ayıp falan diye anlatırdı gülerdik =)
Biz yanaklarımızı allıklarla pembeleştiriyoruz sizin doğuştan öyle bence çok tatlıdır :)
ahhhh ahhh gel de bize sor :KK45:haklısın aslında da işte sivilce gibi izler oluştu ondan dolayı aslında takıntım :)

Arkadaşlar Merhaba, benim bi sorunum var :KK43: yanaklarım çok kızarıyor ne kullandıysam olmadı bi türlü gecmiyo :KK43: ise giderken fondoten surmeden cikamiyorum o da cildimi iyice mahvetti. kayısı kremini araştırdım internetten. Kullanıcı yorumlarına bakılırsa çok iyi gibi duruyor ama yine de kararsız kaldım. Aranızda bu kremi kullanan var mı ?
Kremlere sarılmak yerine önce bi dermatolog ile görüşseniz.

Ciltteki kızarıklıgınız cilt yapısının inceliğinden ve kılcal damarların yüzeye yakın olmasından kaynaklanıyorsa kremlerin pek fayda edecegini zannetmiyorum, farklı tedaviler var bunun için.

Önce bi doktorla görüsün mutlaka. Eger kremle cözülebilecek bi sorunsa bazı iyi markaların kızarıklık karşıtı nemlendiricileri var etkili sonuç veren. Onları önerebilirim size bana hatırlatırsanız.

Kremlere sarılmak yerine önce bi dermatolog ile görüşseniz.

Ciltteki kızarıklıgınız cilt yapısının inceliğinden ve kılcal damarların yüzeye yakın olmasından kaynaklanıyorsa kremlerin pek fayda edecegini zannetmiyorum, farklı tedaviler var bunun için.

Önce bi doktorla görüsün mutlaka. Eger kremle cözülebilecek bi sorunsa bazı iyi markaların kızarıklık karşıtı nemlendiricileri var etkili sonuç veren. Onları önerebilirim size bana hatırlatırsanız.
zaten bi cok doktorla görüştüm ama hiçbir faydasını göremedim olan cebime oldu...net bi sonuc alamadım kimseden o yüzden size de sormak istedim

bizim ailede genetik.
annemden bana geçmiş.
pek çözümü yok gibi.
bununla yaşamayı öğreniyorsun, heidi modunda :)

yalnız bir arkadaşımda da vardı benzer bir sorun, onun genetik değildi.
heyecanlanınca vs yanağımız kızarır ya, onda bu durum çok aşırı oluyordu. doktora gitmişti, bir teşhis koyuldu ama hatırlamıyorum. doktor ilaç vermemişti, çekeceksin demişti.

bizim ailede genetik.
annemden bana geçmiş.
pek çözümü yok gibi.
bununla yaşamayı öğreniyorsun, heidi modunda :)

yalnız bir arkadaşımda da vardı benzer bir sorun, onun genetik değildi.
heyecanlanınca vs yanağımız kızarır ya, onda bu durum çok aşırı oluyordu. doktora gitmişti, bir teşhis koyuldu ama hatırlamıyorum. doktor ilaç vermemişti, çekeceksin demişti.
valla o moda girdim gibi artık :KK70:

zaten bi cok doktorla görüştüm ama hiçbir faydasını göremedim olan cebime oldu...net bi sonuc alamadım kimseden o yüzden size de sormak istedim
Anladım. Peki kızarıklığın boyutu? Yani bölgesel mi mesela sırf yanaklar gibi ya da tüm yüzünüzde mi? Tabi bi de aşırı bi kırmızıdan mı söz ediyoruz yoksa daha hafif mi tonu nedir?

Anladım. Peki kızarıklığın boyutu? Yani bölgesel mi mesela sırf yanaklar gibi ya da tüm yüzünüzde mi? Tabi bi de aşırı bi kırmızıdan mı söz ediyoruz yoksa daha hafif mi tonu nedir?
sadece yanaklarımda var ve beyaz tenliyim. bi de söyle bişey var sağ yanagımda kızarıklık daha yogun

Fiyat performans açısından en uygunu yves rocher in kızarıklık karşıtı nemlendiricisi. Cildimin kuruluktan kızardıgı dönemlerde beim de kullandıgım bi ürün. Mucize yaratmıyo tabi ama yine de kızarıkları yatıstırıp ciltle daha eşit, daha bütün görünmesini sağlıyo.

Fiyatı önemli değil yeter ki geçsin derseniz lancome, shiseido, dermalogica ve lierac a bakın. Daha tuzludur ama çok daha etkilidir.

Lancome benim kişisel tavsiyem, severek bi 3 kutu kullanmısımdır herhalde. Shiseido dan da çok olumlu yorumlar duyuyorum ama kendim denemedim. Diger ikisini ise tüm yüzünde ciddi kızarıklıkları olan bi arkadaşıma sordum sizin için o tavsiye etti.

Umarım bi faydasını görürsünüz.

Of benimde aynı şekilde utandığımda sıkıldığımda yüzüm aşırı kızarıyor, hatta boynuma kadar kızarıyorum
Normal mi bilmiyorum :KK43:(

Artık ne kadar rahatsızlık verdiyse kuzenim bunun için ameliyat olmuştu.

İçinde civa olan kremler kızarıklığını belli bir süre için açar
Ancak civanın cilde zararı çok .
O yüzden içinde civa olmayan bir şey kullanmaya çalış :)

X