Yalvarırım acil bakın eğer yanlış bir umutsa hemen kendime gelmeliyim gebelik testi adete 5 gün kala ikinci çizgi var zar zor görülüyor

Allah razı olsun. darısı tüm isteyenlere benim sat 11 ağustos hesaba göre 4 haftalık ama beta değerinde 3 haftalık görünüyor bir sorun mu var ki hesaplardan hiç anlamıyorum
Benimde son adet 8 ağustos ama şu an 4 haftalık gibi değerim, önemli olan düzenli artması diyorlar 2 gün sonra tekrar kan verip takip edin inşallah gönlünüzce olur

Benimde adetime 3 5 gun kala cikmisti ama pembe çizgi net olarak vardi suan sizde göremiyorum . Belkide hamilesiniz son yorumlara bakmadim hayırlısı hakkinzda:)

Ayy çok sevindim sağlıkla gelsin inşallah yumurtlama tarihini biliyor musunuz burda yumurtlamadan sonra olması gereken hcg değerleri yazıyor. Forumda biri paylaşmış

Eklentiler

• Screenshot_20220915_182558_com.android.chrome.jpg
    71,8 KB · Görüntüleme: 63
Ya resimde görünmüyor ama bakın ikinci çizginin varlığını görüyorum aşırı silik olsa da işte merak ettiğim bu çizgi kaset testin kendi ikinci cizgisimi normalde görünüyor mu o cizgi
Testte zaten 2. Bi çizgi olur beyazdır hayali gibi gebeyseniz hafif pembe ya da kırmızıya döner

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…