Yalvarırım acil bakın eğer yanlış bir umutsa hemen kendime gelmeliyim gebelik testi adete 5 gün kala ikinci çizgi var zar zor görülüyor

Allah razı olsun. 🙏🏻🥰 darısı tüm isteyenlere benim sat 11 ağustos hesaba göre 4 haftalık ama beta değerinde 3 haftalık görünüyor bir sorun mu var ki hesaplardan hiç anlamıyorum
Benimde son adet 8 ağustos ama şu an 4 haftalık gibi değerim, önemli olan düzenli artması diyorlar 2 gün sonra tekrar kan verip takip edin inşallah gönlünüzce olur ☺️

Benimde adetime 3 5 gun kala cikmisti ama pembe çizgi net olarak vardi suan sizde göremiyorum . Belkide hamilesiniz son yorumlara bakmadim hayırlısı hakkinzda:)

Ayy çok sevindim sağlıkla gelsin inşallah yumurtlama tarihini biliyor musunuz burda yumurtlamadan sonra olması gereken hcg değerleri yazıyor. Forumda biri paylaşmış

Eklentiler

• Screenshot_20220915_182558_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20220915_182558_com.android.chrome.jpg
    71,8 KB · Görüntüleme: 63
Ya resimde görünmüyor ama bakın ikinci çizginin varlığını görüyorum aşırı silik olsa da işte merak ettiğim bu çizgi kaset testin kendi ikinci cizgisimi normalde görünüyor mu o cizgi
Testte zaten 2. Bi çizgi olur beyazdır hayali gibi gebeyseniz hafif pembe ya da kırmızıya döner

X