Yalvarırım acil bakın eğer yanlış bir umutsa hemen kendime gelmeliyim gebelik testi adete 5 gün kala ikinci çizgi var zar zor görülüyor

Ben altdaki testd ehafif bi golgelenme gordum sanki ama zorla. Sen iyisi 2 gun bekle, tekrar yap. Varsa daha belirgin olacak. Ben su an ayni durumdayim. Zorla gorunuyor. Ve inanim emin deglim. Zorla 2-3 gun bekleyip yine yapacagim.

Ben altdaki testd ehafif bi golgelenme gordum sanki ama zorla. Sen iyisi 2 gun bekle, tekrar yap. Varsa daha belirgin olacak. Ben su an ayni durumdayim. Zorla gorunuyor. Ve inanim emin deglim. Zorla 2-3 gun bekleyip yine yapacagim.
Canım dün hayaliydi neredeyse ama bugün belirgin silik çizgi şuan gebe dusunuyroum kendimi ama tabi yine test yapicam ne zor duygular bunlar hele beklemekk

Hayirli olsun tekrarda canım bizede dua et, peki nasil farkettinn vucudun ne gibi belirtiler verdi bizimlede paylaşır mısın
Çok sağol canım Rabbim isteyen herkese nasip etsin açıkçası vücut hiç bir belirti vermedi ( daha doğrusu bir kaç kez göz kararmasi baş dönmesi yaşadım ama kan şekerim düşmüştü işte tansiyonum düşmüştür diyordum )ben hatta o yüzden pek umutlu değildim adete 4 gün kala bı istek geldi test yaptım devamı zaten burda 😊

Leyla arkadaşım eğer 5 dakika içerisinde çıktıysa evet doğrudur hemen kan ver ama yoksa da resmi görmeden biz bir şey diyemeyiz
Adetim 4 gün gecikti testi böyle çıktı sizce gebelik var mı

Eklentiler

• C7E3FA80-ECE9-4A4F-BC70-1587E234C992.jpeg
    C7E3FA80-ECE9-4A4F-BC70-1587E234C992.jpeg
    29,8 KB · Görüntüleme: 106
pcosluyum 9 aydır istiyoruz. Yarın testi tekrarlasam mı yarın sabah kan vermeye mi gitsem acaba sırtım belim çok ağrıyor. geceleri üşüyorum. gündüzleri vücudum yanıyor
Kaset testte baya belirgin çıkmış bence kan vermeye gidebilirsiniz hem kesin sonuç görmüş olursunuz. Bana da haber verin merak ettim şimdi sonucu😇

Kaset testte baya belirgin çıkmış bence kan vermeye gidebilirsiniz hem kesin sonuç görmüş olursunuz. Bana da haber verin merak ettim şimdi sonucu😇
Ay kan verdim bugün. Siz haber verin dediniz arıyorum forumda buldum sonunda. çok heyecanlıyım bakalım yarın sonuç çıkacak. Hafif hafif sancılarım var göğüslerim şiş ve bel ağrısından yatamıyorum. bakalım bir kere daha böyle 4 gün gecikmişti 5. gün hasta olmuştum. nasip artık

Ay kan verdim bugün. Siz haber verin dediniz arıyorum forumda buldum sonunda. çok heyecanlıyım bakalım yarın sonuç çıkacak. Hafif hafif sancılarım var göğüslerim şiş ve bel ağrısından yatamıyorum. bakalım bir kere daha böyle 4 gün gecikmişti 5. gün hasta olmuştum. nasip artık
Nerde kan verdiniz sağlık ocağı değilse aslında daha erken çıkabilir sonuç😊

X