Yalvarırım acil bakın eğer yanlış bir umutsa hemen kendime gelmeliyim gebelik testi adete 5 gün kala ikinci çizgi var zar zor görülüyor

Kizlar bakabilirmisiniz lütfen dün kendim zar zor göreceğim fotoda görünmeyecek kadar silikti ikinci çizgi 1 ve 2 dün sabah yaptım üst üste 3 4 5 şimdi yaptım.yani ertesi gün
Hayırlı olsun. ❤ son testlerde çizgiler koyulasmis öncekilere göre, gebelik var demektir bu. Kan testi verin.

Ben şunu anlamıyorum 40 tane test yaptıracağınıza bir kan verseniz olmaz mı
Yaa canım yeni taşındık arabam yok evime ulaşım yok esime sürpriz yapmak istiyorum kendim gidemem yani testten emin olunca eşime soleyip kan vermek istiyorum :)
Ben şunu anlamıyorum 40 tane test yaptıracağınıza bir kan verseniz olmaz mı

Hayırlı olsun canım sağlıkla ilerlesin sağlıkla kucağına al inşallah

Umudumuzu kaybetmeyin otle boyle diye adetinizin gecikmesini bwkyeion. Ben adetime 3 gün ve 2 gün kala test yaptım negatif cikti hani kimisi 10 dk sonra cift çizgi olur o bile yoktu adet günüm geldi olmadim 1 hafta bekledim kan testi yaptirdim 700 küsür cikti beta. Yani bekleyin acele etmeyin. Inşallah kalbinizdeki olur

Adete 5 gun kala yapmışsınız birde adetiniz gecikince tekrarlayın en sağlıklı sonucu o zaman alırsınız.. Attığınız testlerde çok az bir golgelik gordum hakkinizda hayırlısı

Saolasin canım Rabbim isteyen herkese versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…