Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Yalnızca masaj yaptım ve gelişme oldu!

siteye üye olmadan takip ediyordum zaten ama bu kadar biz bize olduğumuzu görünce hemen üye oldum yeniyim yani...
bende 24 yaşındayım bu aralar kilo alıyor gibiyim zatende masajla yağ krem telkin müzik dosyası ne varsa hepsini uygulayıp büyütmek istiyorum benim cevizleri kendime güvenim kalmıyor yaa kıyafet denemek kabusum oluyor bi bayanı fizik olarak göğüs ve kalça baştada saç ve kaş gösteriyor.
şimdi ilk önce sol elimle sağ göğsümü yuvarlak hareketlerle sıkacağım sağa ve sola ve diğerinide aynısını yapacagım.sonra iyice mıncıklıyacagım bunları her bir göğüs için 2-3 dakka olarak düşünüyorum son olarak tokat atacagım koltuk altımdan göğsüme doğru..banyoda sıcak kompleks uygulayacağım ve soğuk şok ve mıncıklama masajı sevgilim varda aman erkek milleti güven olmaz göğsü büyütecem derken karnımı büyütmeyeyim ben kendi işimi kendim yapayım bu masajı yaparken telkin müziklerini dinlesem ve yağları sürsem destek olarak göğsüm 75 yada 80 olurmu desteksiz sütyen takar mıyım acaba gelişmeleri kesinlikle paylaşacağım kızlar

eğer bu dediklerini istikrarla devam ettirirsen rahatlıkla büyütebilirsin.ben tam birşeye başlıyorum 1 hafata sonra yapasım gelmiyor daha gelişme olmayınca.biliyorum kısa sürede sonuç alamayacağımı ama....önemli olan istikrar yani.şimdi telkin dinliyorum masaj yapıyorum dolgunluk var.

Evet istikrar önemli inanmak gerekir dediğin gibi. öyle ki masaj yapa yapa yumuşattım neredeyse her odada kimse olmadığında evin içinde sütyenle gezdğmden dolayı masaj yapıyorum o kadar yumuşadıki son 1 ayda yani ramazanın ortalarındayken fotoğrafını çekmiştim şimdiye karşılaştırdığımda baya bi fark varr

resim mi çektin hadi yaa paylaşsana bizimde fikrimiz olsun

Şimdiye kadar gelişme olması gerkirdi kızlaaar olduysa söyleyin meraktan çatlatmayyın :81:

arkadaslar bende göğüs hiç yoktu açıkcası kadınsı hormonlarım yoktu sonrdan kendi imkanlarımla kadın olmayı tercih ettim. Uygulamadığım yöntem kalmadı kremden tutun tokat olayına kadar yaptım ama sonuc çok az bi gelişme oldu. krem ve tokat yöntemi ile bayanlarda gelişme olur ama bende çok az oldu sebebi belli zaten.Ayrıca cinsel etkileşim ile biraz uçlarında büyümeler oldu. Herneyse artık slikon yaptırdım ameliyatı sonrası biraz dertliydi ama değdi.Alışana kadar biraz sakarlık çektim ve rahatsız oldum ama alıştıkdan sonra ve çevreden gelen olumlu tepkiler beni Mutlu etmeye yetti

anlamadım sen erkek misin yani.ne işin var bu forumda.yetkililer görmüyor mu seni

anlamadım sen erkek misin yani.ne işin var bu forumda.yetkililer görmüyor mu seni

arkadaş bayan dilse bile bayan olmayı seçmiş biri biz onu yargılama hakkına sahip değiliz ve sonradan bile bayanlar için olan bir forum ve forumda yazma hakkına sahip birii

Arkadaşlar bende göğüslerinden muzdarip olanlardanım.Yaklasık 2 yıldır yapmadıgım sey kalmadı.Umarım yazdıgım gözünüze bı sekılde carpar ve okursunuz.Gecenlerde dershaneden cıktıgımda lokman hekıme son care gıttım ve ne yapabılırım dıye sordum.Normalde 51 kıloydum.oncelıkle kılo almaya basladım.kı boyum 170. fazla zayıftım.sımdılık 56yım.daha da alıyorum kı kılo almak cıdden yarıyo bı dolgunluk geldı.hanı ılk goguslerı olusmaya baslayan kızların goguslerı gıbıydı goguslerim.Aktardan bana apex breast dıye bır krem verdıler ve doğal bıtkı hapı.hormonsuz bıtkısel gıda takvıyesı yazıyor.Baslarda ınanmamıstım.Ama aldım ve kullanmaya basladım gercı daha bugun bırıncı gun ama psıkolojık mı artık anlamasamda bı dolgunluk hıssedıyorum ustelık bellı bı masaj tutturdum yavas yavas olusuyor gıbı agrılarda var.ve Artık bu konu yuzunden psikolojım bozulma safhasında.Sizlerle gun gun paylasacagım herseyi..Şans dileyin

arkadaş bayan dilse bile bayan olmayı seçmiş biri biz onu yargılama hakkına sahip değiliz ve sonradan bile bayanlar için olan bir forum ve forumda yazma hakkına sahip birii

1-Tamam diyelim ki erkek girmiş ama burada özelimizi açıklıyoruz bu bana doğru gelmedi..
2- Bence başka sitelerde göğüs büyütme (!) yi aramalısıın sonuçta bu KADINLARA özel :26:

Evet canım kilo almak gerçekten işe yarıyor bunun tersini söyleyeni pek görmedim... Zaten yazımı kilo almak istemeyenler için yazdım Gün gün buraya durumu yazabilirsin cnm masaj zaten olmazsa olmazı kuru kuruya kremsiz de dediklerimi yapsan işe yarar bir çok kadında. Kremi pek tavsiye etmeyen doktorlar var ama dediğğin gibi pek yan etkisi yoksa kullanmakta sakıncası yoktur

1-Tamam diyelim ki erkek girmiş ama burada özelimizi açıklıyoruz bu bana doğru gelmedi..
2- Bence başka sitelerde göğüs büyütme (!) yi aramalısıın sonuçta bu KADINLARA özel :26:

canım göğüslerini büyütmek isteyen bi erkekten bahsedioruz o artık erkek diildir sennle aynı hormonlara sahip aynı düşünceleri düşünen ve malum soruna sahip olan birii ve daha kötüsü bi dönem hisssetmediği halde fizyolojik olarak erkek olarak yaşamış biri

Gözümle görmesem inanmazdım ama cidden bi dolgunluk oluşmaya basladı ve kendıme guvenım geldi geliyo doğru yol galıba bu seferr :)))

Hadi ona okey dedik ama adı üstünde "kadınlar kulübü" üye olurken erkek olanlarrın buraya girmesi yasaktır tarzı bir şey yazıyor... bilmiyorum artık... :97:

eskiden minicikti yumuşağı da fındık büyüklüğündeydiler. şimdi ise ellerime tam sığamıyo birde koltuk altlrına tokat atıncada büyüme gösterdi :)

çok komiksin ya. tokat nasıl olur :)

hangi videoda gördün ya. çok ilginc bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…