yalnız kaldığında tıkla

kıs işin ilginç yanı da o ya

iğne ilaç v.s. yokmuş hiç hatta fiziksel muayene bile yokmuş

sihirli değneği mi var bilimiciiimmm

kanal d deki doktorum proğramına sabiha tuna pakkeskin diye cocuk doktoru çıkıyor bide ona bak istersen ben ona daha güvenirim hatta resmi sitesi var ordan ulaşabilirsin

hımmm ok ok genelde söndüren ben oluyorum ama neyse. yine de kurtulmuş sayılırım
vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaay ne kuduruklar varmis aramizda
kıs işin ilginç yanı da o ya

iğne ilaç v.s. yokmuş hiç hatta fiziksel muayene bile yokmuş

sihirli değneği mi var bilimiciiimmm

gecmis olsun estosum

bu arada bacilar ben kacar ev cop ev olmak uzere bi topliyi veriyim

En sondaki Süper Büyük Yıldız "VY Canis Majoris" tam 2100 güneş çapında
güneşin çapının uzunluğu 1.4 milyon km dir. bu rakam dünyanın çapının 110 katı ediyor.
yani bu devasa büyüklük 2 milyar 940 milyon km çapında ve hala kendisini küçük gösterecek bir boşluğun ortasında duruyor ve insanlar yine de "ALLAH" nerede diye sorma cesaretini gösterebiliyor..

[video=youtube;liBokueeVjE]http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=liBokueeVjE[/video]

kanal d deki doktorum proğramına sabiha tuna pakkeskin diye cocuk doktoru çıkıyor bide ona bak istersen ben ona daha güvenirim hatta resmi sitesi var ordan ulaşabilirsin
onun muayene ücreti çokkk pahalı. sanırım 2 sene önceydi 500 tl. arkadaşımm oğlunu götürmek için sormuştu ondan biliyorum.

yaa benim oğlumu götürmeyi düşünüyorum alt ıslatma sorunu için

2 seansta %100 kesin çözüyomuşşş

kıııııııııs çişinizi b.....nuzu buralara taşımayın onun için azinin topiği var şikerim uygun bi saatte randevulaşıp orada konuşuverin leeeeeeeyyyyyyynnnnnnnn

ooohhhhh maşallah sıcak keş para
aynen öyle canım. bide netten araştırdığım kadarıyla kendisini görmek pekj mümkün olmuyormuş. asistanları- yardımcıları filan bakıyormuş hastalara. keşke kesin çözüm olacağını bilseniz de verseniz ama o kısım tam bi muamma bence. bide bezi bıraktıktan sonra geceleri bezlenen çocuklar bu yaşlara kadar altına kaçırmaya devam ediyorlarmış. sizde bezlediyseniz normal. benim arkadaşımın 2 oğlu var biri 4,5 diğeri 8 yaşında ikisi de bu sebepten halen kaçırıyorlar.

yok cnm 2 ay ne gece ne de gündüz bez bağlamadım ama yok hep gece ıslatmaları vardı

bende oğluma bezi bıraktırınca gecede bıraktım 3 buçuk yaşında şimdi 2 yaşına girmemişti çişe alıştırdığımda maşallah taş gibi yatar taş gibi kalkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…