yalnız kaldığında tıkla

haklısın da öyle laf işte karşındakinin gönlünü almak için söylenen bişey. banlayacan mı yoksa bizi? tübeee

kız sende mi inandınnn :KK70: yönetici falan değilim sadece kırmızıyımmmm o kdar sizden hiç farkım yok asker bekliyorum ben sevgilimin gelmesine 3 ay kaldı çok var daha gel sarılalımmm öyle ban man yok aaa yöneticilikte yok :KK19: :KK48:

kızımm kimsenin kafasını karıştırmayın :KK20: :KK52: :KK9:

[video=youtube;MUys6f5JQ6s]http://www.youtube.com/watch?v=MUys6f5JQ6s&feature=related[/video]

kis bana azerin abla deme ya kendimi yasli hiss ediyorum:KK9:hepi topu aramizda 2 yas var:KK9::KK9::KK9::KK9:bu arada gelecek ay dogum gunum hediyeleri simdiden hazirlayin:KK9::KK9:
kız geçen senede doğum gününe denk gelmiştim :KK70: :KK60: her ay doğum günü mü yapıyosun doğru söyle bak :KK53:
aynı problem bende de var bazen ayaklarımı üşütünce oluyor. sonda takıp gezesim geliyo vallahi.

off çok kötü oluyor şuanda çok pis tuvaletım var ama sizi bırakıp gidemiyorum arkamdan konuşursunuz diye
:KK70: :KK52::KK52:

kız sende mi inandınnn :KK70: yönetici falan değilim sadece kırmızıyımmmm o kdar sizden hiç farkım yok asker bekliyorum ben sevgilimin gelmesine 3 ay kaldı çok var daha gel sarılalımmm öyle ban man yok aaa yöneticilikte yok :KK19: :KK48:

onun bizden tek farki zengin olmasi:KK9::KK9::KK9::KK9:
baksana pro kart icin 30 tl ye nasil kiymis:KK9::KK9::KK9::KK9:

Son düzenleme:

eh peki gel sarılalım. sevgilin askerden gelince ne olacak peki ? evlilik yakın mı bari? bide nasıl kırmızı oluyon ya editörlere para mı yedirdin?hımm?

kız geçen senede doğum gününe denk gelmiştim :KK70: :KK60: her ay doğum günü mü yapıyosun doğru söyle bak :KK53:

off çok kötü oluyor şuanda çok pis tuvaletım var ama sizi bırakıp gidemiyorum arkamdan konuşursunuz diye
:KK70: :KK52::KK52:

Gitmiyosun ama tuvaletin olduğunu söylediğin için biz yien senin "arkandan " konuşabilirizzzzzzzzzzz :KK9::KK9: eeeeee türkçe naparsın :KK9::KK9::KK9:

[video=youtube;IdHPV_CumYI]http://www.youtube.com/watch?v=IdHPV_CumYI[/video]
hadi kalkın oynamayanın kaynanası ölsün.

eh peki gel sarılalım. sevgilin askerden gelince ne olacak peki ? evlilik yakın mı bari? bide nasıl kırmızı oluyon ya editörlere para mı yedirdin?hımm?

para yedirdim demeyelim zamanında tekerlikli sandalye almak için kampanyaya başvurdum diyelim :KK70: :KK60: :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: hem hediye olarak parfümde göndermişlerdi çok güzel kokan bi parfüm :KK70: :21: sevgilim gelince el ele tutuşcaz gezicez dolaşıcaz evlilik benim için çok erken yaşım 21 olsada ben henüz düşünmüyorum evliliği :KK19:

X